reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków - USG

reklama
Zdjęcie zrobione trzy tygodnie temu 57856785263453453.jpg
 
damqelle cudny brzusio! ja niemoge sie doczekac kiedy bede mogła sobie taką sesje zrobic...:) niech mi teraz ktos powie ze KObieta w ciazy nie jest seksowna w koszuli nocnej!
 
Piękne wszystkie brzuszki:-):-)
Ja jestem ciekawa kiedy pępek mi wyskoczy, a coś czuję, że niedługo:-p
damqelle, cudne masz fotki:tak:
 
damqelle cudny brzusio! ja niemoge sie doczekac kiedy bede mogła sobie taką sesje zrobic...:) niech mi teraz ktos powie ze KObieta w ciazy nie jest seksowna w koszuli nocnej!
O ile się jeszcze w niej mieści :) Bo ja już nie bardzo
claudia - ze mnie żadna modelka, nawet zbyt urodziwa nie jestem więc przynajmniej mogę głowę sobie odciąć z przyjemnością , he,he,he... A i samej sobie trudno zdjęcia zrobić. Pośród nas to dopiero są modelki, aż miło popatrzeć i przyjemnością byłoby zdjęcia robić.
A ja nie mam gwizdka - tylko idealnie rozprasowany pępek i tak już zostanie :)
 
reklama
Do góry