reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków - USG

reklama
A to mój brzusio:) 25 tydzień
2010.08.05%20-%202010.08.jpg

 
Ostatnia edycja:
piękne brzusie dziewczynki:)
Mi się cos zrobilo z aparatem,i nie wiem co czy to wina aparatu,czy ładowarki do akumulatorkow,ładuje tyle ile trzeba,wsadzam w aparat a tu ...klops...baterie rozladowane???dziwne.
 
ale fajne macie te brzusie ! ja to mam malutki jeszcze..te 2,5 kg , które przytyłam to mi w tyłek poszło :p jeszcze noszę zwykłe ubrania co przed ciążą i na razie nie mam potrzeby czegokolwiek kupować, piersi troszkę większe, ale bardziej pełniejsze moim zdaniem niż większe :p na dniach wrzucę także mój domek:)
 
piękne brzusie dziewczynki:)
Mi się cos zrobilo z aparatem,i nie wiem co czy to wina aparatu,czy ładowarki do akumulatorkow,ładuje tyle ile trzeba,wsadzam w aparat a tu ...klops...baterie rozladowane???dziwne.

Ja miałam taki sam problem i niestety okazało się że aparat popsuty. bo w innym aparacie cały dzień mogłam robić zdjęcia i baterie trzymały. Sprawdz gdzieś te baterie i będzie wiadome
 
A mi od jakiegoś czasu brzusio zrobił się taki spłaszczony od przodu, jakby był kwadratowy :)
Z góry czyli mojego punktu widzenia, dziwnie to wygląda, a dziś nawet mąż to zauważył.
 
reklama
martusia29! kształt mam piłeczkowaty, nie mam jak wy tu piszecie wentylka ani gwizdka:) ale m zauważył, że robi się coraz płytszy, bo jak mi smaruje co wieczór oliwką, to ma radochę ,jak naleję mi do pępka :p a tu coraz mniej się mieści hihi, ogólnie to mam wrażenie, że brzuszek mam jeszcze nisko, może przez to ułożenie pośladkowe dziecka..? żadnych radykalnych zmian na brzuszku też nie zauważyłam, póki co rozstępów nie ma, za to na udkach pojawił mi się celulit! wrrr..prawie nic nie przytyłam a jest i to widoczny, gin mówił, że to przez zatrzymywanie się wody i spowolniony metabolizm, po ciąży zniknie...hmmm..ciekawe :p
 
Do góry