reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków - USG

Tysia - ta pomarancza na udach to nie tylko u Ciebie.. sama nie znikne:( niestety... ale jak zaczniemy zrzucac po ciazy wiecej sie ruszac masowac , wklepywac to napewno do lata juz go niebedzie:)
 
reklama
a to moj brzusio w 20 tygodniu :)

20 weeks.jpg
 
hej dziewczyny ja nie umiem wstawić zdjęcia..pomocy..:(
Tysiu jeżeli chcesz wstawić tu minaturkę zdjęcia - to tu w edytorze wiadomości jest taka ikonka z drzewkiem "wstaw zdjęcie" wystarczy poszukać na dysku interesujący cię plik i wstawić
A jeśli ma to być duże zdjęcie możesz skorzystać ze stronki ImageShack® - Online Media Hosting za pomocą przycisku browse wyszukujesz zdjęcie które chcesz dodać, naciskasz "prześlij teraz"i z kodów które pojawią się pod zdjęciem kopiujesz kod forum i wklejasz tu w wiadomości
 
Kochane jak tak oglądam wszystkie brzuszki, to bardzo widać różnice wielkościową, u jednych juz piekne duże brzusie, a u niektórych mniejsze, ciekawe od czego to zalezy ??? :-)

aniwar -ano, dużo osób mi mówi że nie widac tych 15kg, niestety waga nie kłamie, a mój organizm czuje dodatkowe kilogramy, szybciej się męcze, zaczęłam się bardzo pocić, kiedyś nie odczuwałam dyskomfortu potu, ale wiadome uroki ciąży, wierzę, że zrzucę i zobaczę na wadzę 59kg:-)

klaudos, Madlen80, monciaa, Carii, aniwar - dziekuję za ciepłe oceny, przyjemnie tak przeczytać trochę miłych słów o sobie tymardziej jak się az tak zmienia figura :-)
 
reklama
Do góry