reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków - USG

reklama
Ariska- masz racje dają już w kość, ja po prostu już nie mogę, nie wiem jak mam spać...przed ciążą cały czas spałam na brzuchu albo na plecach, a teraz z brzuszkiem problem xd a na plecach podobno nie wolno....a na boku juz mnie szlak trafia za przeproszeniem...Jak mam iść spać to normalnie płacze:(
hehe^^
5djyyx8dzilhc73l.png
[/url][/IMG]
 
No to pora na moje brzuchacze. Końcówka 20stego tygodnia. Jednak bez porównania z 17stym, bo jakoś nie dawało mi spokoju, że tak świecę publicznie gołym brzuchaczem:zawstydzona/y:
 

Załączniki

  • DSCI0039.jpg
    DSCI0039.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 52
Ostatnia edycja:
Kashyaa brzuszek pieknie rosnie :tak:

Juz niedlugo bedziemy mialy co dzwigac :-D Ja wlasnie ostatnio ogladalam swoje poprzednie zdjecia z 9 miesiaca i nie moge uwierzyc jaki ten brzuch byl ogromny! Juz zapomnialam jak to bylo:-)
 
Kashyaa - śliczny :)

A my wczoraj byliśmy u znajomych i tam byli jeszcze inni ludzie. Znajoma mówi, że chce być przy porodzie a taki facet mówi: a kto tutaj jest w ciązy?
No to się zgłosiłam a on na to powiedział, że w życiu by nie podejrzewał :( :-:)-:)-(
 
reklama
Ariska- masz racje dają już w kość, ja po prostu już nie mogę, nie wiem jak mam spać...przed ciążą cały czas spałam na brzuchu albo na plecach, a teraz z brzuszkiem problem xd a na plecach podobno nie wolno....a na boku juz mnie szlak trafia za przeproszeniem...Jak mam iść spać to normalnie płacze:(
hehe^^
5djyyx8dzilhc73l.png
[/url][/IMG]

Dla mnie spanie to jest masakra. Na plecach lekarz mi powiedział ze czasem można sobie odpocząć i żeby zmienić pozycję ale nie za długo. Ja przed ciażą też zawsze na brzuchu spałam a teraz dlatego po nocach spać nie umie bo się ułożyć nie potrafię ;/. Wogóle brzuch mam mały i czasem się smieje że wyglądam jakbym porzadny obiad zjadła :D
 
Do góry