reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZDJĘCIA BRZUSZKA

reklama
hehe Szminko fajny pomysl, tyle, ze nie wierze by ktoras z nas sie odwazyla ;-). Aczkolwiec chyba na zdjeciach Hany z wakacji jest takie jedno gdzie Hania sliczny brzus nie zamierzenie prezentuje:tak::tak:, taki przy basenie. Takze jesli sie Hana zgodzi to mamy pierwszy brzus;-), ale ja z takim brzusiem to bym nigdy w szranki nie wchodzila. Ja to mam opone od tira a nie sexy talie....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
hehe jk bym dzisiaj fote strzelila to 6 m-ac jak nic:-Dhanuty sie obrzarlam i kuraka na wieczor wiec balon jak nie wiem co:tak:poprosze M to z ranca moze mi jakas fote strzeli oczywiscie na glebokim wdechu :-D;-):-)i sie odwaze a co mi tam...
 
u mnie krechy juz dawno nie ma, szybko zginela, ale i tez slabo bylo ja widac, pepuszek tez malusi sie zrobil, tylko ten flaczek z przodu przypomina, ze kiedys tam sobie byl maly czlowieczek...
 
Mi ta kreska zniknela jakies 2 miesiace po porodzie :tak:
Szminka czekamy jutro na foteczke :-) ja tez moze pstrykne i wam pokaze moj brzucholek a co:-);-):tak::-)
 
ja to sie patrzec na siebie i swoj brzuch nie moge i az glupio mi przy was wszytskich bo wy pochudlyscie a ja jak slon w ciazy wygladam :( nie moge sie patzrec na swoj brzuch a codopiero zdjecia robic :( chociaz moze kiedys sie odwaze , zebyscie widzialy co to znaczy opona bo wy to pewnie nawet faldek nie macie tylko tak mowicie a ja to same jak to mowie mam balerony i salcefiksy hehe
 
reklama
Do góry