reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

Ogród mamy ogrmoniasty, można się zgubić:rofl2:, no ale z tym basenem to teraz ciężko, bo trzeba będzie ogrodzić, no i tylko problem. A ja i tak żadko z niego korzystam, jak się ma coś pod nosem to tak nie cieszy. Dlatego kiedy tylko możemy jeździmy nad jezioro haha;-)
 
reklama
Hania sliczna :-) A siedzi ci w tym lozeczku jak jest na dworze? Moja nie chce ,odrazu placz i smiga na czworaka po trawie.
Teraz wlasnie wrocilismy z tarzania po ogrodku.
 
Hannah, mała śliczna. A basenu też będę zazdrościć w upalne dni:zawstydzona/y::sorry:.

A my się dawno nie pokazywałyśmy.
Tutaj w nowym wózku



Piaskownica



 
No więc tak. Mój mąż jest pracocholikiem, wciąż wynajduje sobie nową robotę. Ostatnio ubzdurał sobie że zrobi sobie mini golfa na ogrodzie:eek::confused2:, to się nazywa pomysłowość. Z tym basenem to było tak że jak byłam w pracy, oglądałam allegro i prtzez przypadek zobaczyłam baseny. Zadzwoniłam do męża, poddałam pomysł i na drugi dzień mąż kopał dół na basen. Wykopał, zalał betonowy podest, przyjechała ekipa, zamontowali basen. I tyle. Jak kończy się sezon, wypompowujemy wodę, tak żeby zostało 3/4, zakrywamy foilą na zimę i na sezon nadal jest ta woda idealna, po dodaniu kilku specjalnnych środków. Ogólnie nie tani interes, no ale na lata.

Iwonka
Hania siedzi w łóżeczku tylko wtedy kiedy włożę jej kilka granków, trzepaczek, tłuczków i innych przyborów kuchennych. Do tego kilka kukurydzianych chrupek i godzina dla mnie na opalanie :tak::-p:-)
 
No wlasnie te komary,ale pieknie zrobione!

Keyko Dominiczka w tym wozku to tak jakaos gleboko jakby siedzi albo ona taka mala.;-) Super foteczki.
 
Keyko, mała się super prezentuje w swoim nowym wozie:tak:
a tu Zosia majówkowo i jej "Magiczna Karuzela"
Majówka 2009 005.jpg
Majówka 2009 008.jpg
 
Iwonka ona raczej mała, ale wózek jest też taki pojemny, co mnie miło zaskoczyło, bo nie robiłam wcześniej do niego przymiarki na żywo;-):-). Przynajmniej nie będę się martwiła w zimie, bo nie dość że boki tak zabudowane, to jeszcze budka rozkłada się tak jak w volancie (czyli mozna zakryć dziecko) i ciepłe okrycie na nóżki.

Polka magiczna karuzela super i Zosia wygląda jak zaczarowana:-D
 
w końcu udało mi się wrzucić jakiś filmik, poniżej moja muzykalna
Pysia Mądrysia

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=BAcrKXngLSY&feature=channel_page"]YouTube - murmurando[/ame]
 
reklama
Ha-NN-aH - Przepiekny masz ogród. Basenu i ja zazdroszczę :p

Wogóle urosły te wasze Dzieciaczki :)
Teraz my po takim czasie się pokażemy:
 

Załączniki

  • P5032392.jpg
    P5032392.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 38
  • P5032345.jpg
    P5032345.jpg
    52,9 KB · Wyświetleń: 34
  • P4222183.jpg
    P4222183.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 30
  • P4232195.jpg
    P4232195.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 36
  • P4232214.jpg
    P4232214.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 36
  • P3131720.jpg
    P3131720.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 33
  • P4182089.jpg
    P4182089.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 32
  • P4222144.jpg
    P4222144.jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 37
  • P5032348.jpg
    P5032348.jpg
    49,8 KB · Wyświetleń: 38
Do góry