reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

To i ja sie dzis pochwale. Na tych zdjeciach Zuzanka ma prawie caly jeden dzien :)



Musze nieskromnie powiedziec ze jestem strasznie dumny z mojej corci i ze jest ona przesliczna :)

Wasze dzieciaczki rowniez sa sliczne :)
 
reklama
jejku, jakie piekne dzidzie!!! naprawde cud miod :-D

Szwarou, po pierwsze gratulacje!! bo jeszcze nie mialam okazji :-D poza tym musze zapytac.. gdzie kupiliscie taka sliczna czapunie, co mala ma na zdjeciach? welurkowa z uszkami? ja wszedzie szukam takiej cieplejszej, a przylegajacej czapuni.. i nie moge znalezc :-(
 
niestety kochana nie wiem bo dostalismy w prezencie po kuzynce Zuzi... zapytam przy okazji szwagierke moze bedzie pamietala ale podejzewam ze... ona tez ja dostala :)

te uszka sa niesamowite - chyba mamy jeszcze jakas czapke z uszkami :)

pozdrawiam
 
A to moje najmniejsze szczescie na swiecie :-)
250111.jpg



I dla porownania moja pierworodna :-)
250181.jpg
 
Iwonko - witaj spowrotem na bb.:-) Podobne te Twoje cory!:-D Tylko starsza urodzila sie chyba mniejsza?

Ogladam zdjecia Waszych slodkich dzieciaczkow i tez juz bym chciala swoje zobaczyc...
 
Iwonko ogromne gratulacje!!! Piękna córcia!
Majóweczki gratuluje wam wszytskim cudnych dzieciaczków! Aż sentyment człowieka ogarnia.....
No i oczywiście najlepsze życzenia z okazji Dnia Mamy
1593.gif
 
Dziewczynki,ale macie zliczne dzieciaczki cudne:-D ja sobie zafunduje 2 dzieciaczka i to dokladnie za roczek hihi
No a teraz przedstawiam Wam moja mala arabska ksiezniczke;-)

Helusia 7 miesiecy





 
reklama
Śliczne te Wasze dzieciaczki...Iwonka wreszcie się doczekałaś...GRATULUJĘ i cieszę sie razem z Tobą :tak:, a Małe rzeczywiście jak Łania napisała identyczne, normalnie jak dwie krople wody, jak bliźniaczki jednojajowe :-):tak:
 
Do góry