reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zazdrość ludzka😂

M

Mełniunia

Gość
Witam Was Wszystkie🙂 Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej i lekarz robił mi usg (16tydz) i tak opowiada i mówi ze będę miała córkę❤️ze ma nosek lekko zadarty💋 po czym podzieliłam się ta informacja z moim facetem i między innymi z jego siostra. Siostrzyczka jego dziś rano mu napisała ze nosek na pewno nie po nim😂 Zaraz okaże się ze wogole nie podobna 😂 Nie rozumiem ile w ludziach jest jadu żeby pisać o nienarodzonym dziecku🥺Pozdrawiam Was💕
 

Załączniki

  • 5727CEB9-84ED-4F99-A6BA-9A321FD08E3A.jpeg
    5727CEB9-84ED-4F99-A6BA-9A321FD08E3A.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 619
reklama
Oczywiście ze lepiej jak po mnie😂 Ale to mniejsza z tym🙂To zazdrość ze ona nie ma corki i po co komentować o dziecku które nie przyszło jeszcze na świat🥺🥺
nie, to nie brzmi jak zazdrość. Po prostu powiedziala bratu co chciała. Wyluzuj laska. A co jest złego w komentowaniu dziecka które się nie urodziło? Co Ty w ogóle za wojnę chcesz tym postem zrobić 😂🤦🏽‍♀️
 
reklama
Eee tam, każdy ma prawo przeżywać takie docinki na swój sposób 👍🏻 W sensie nie żeby to była dla mnie docinka, ale skoro autorka poczuła się urażona to jej sprawa- miała prawo. A co do noska to może wcale taki zadarty nie będzie. Ja urodziłam się z pięknym nosem, ale z wiekiem poszerzył się dość znacznie :// szczęśliwej ciąży 😊
 
Do góry