reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zasypianie maluszka...

reklama
U mnie tak samo probowalam juz drzemki o 17 na nic to spala 15 minut 18 30 juz marudzenie
probowalam co dzien przedluzac to jak jeden dzien sie udało to na drugi juz ryk o 18 ....ale w sumie mi to nie przeszkadza ja i tak wstaje dziennie o 6 15-6 30 zeby wyszykowac bartka do przedszkola , siebie ogrnąć kawka ,
choc zawsze bylam spiechem , teraz lepiej mi jak wstaje o tej 6 , jak zmienimy czas to mała bedzie mi towarzyszyc w łazience:-)i przy kawce
 
Payina26 a ja własnie ubolewam nad takim wczesnym wstawaniem ja przewaznie ok 7 wstaje ale nie obraziłabym sie gdybym wstała o 8 :) no ale dziecko wymaga poświecen wiec wstaje :-D przynajmniej mamy dzien dłuzszy i wiecej czasu mamy dla siebie
 
Olisia dzieci sa rozne jak i my. Ja moja Ania i Maciek to typowe sowy wieczorem siedze do pozna ale rano wstac 7 to za wczesnie a Krzys Marysia i maz to skowronki wieczorem nie pogadasz bo spiacy ale juz od wpol do szostej rano lazi po domu :szok::eek:
 
Ja tez mlodego dosypiam w dzien, dlatego drzemki ma w dużym lozku - zabezpieczam go takimi poduszkami walkami pod przescieradlem. I jak za szybko sie wybudza to sie klade z nim - czasem wystarczy wziac za lapke a czasem cyca daje. No i nieoceniona jest niania elektroniczna, bo dzieki niej slysze pierwsze objawy przebudzenia i mlody nie zdązy sie calkowicie wybudzić.
 
Mi odpowiada, ze Mia chodzi spac 18-19 bo wieczor mam caly dla siebie a rano wstaje 7-7.30. Jak sie obudzi o 6, np przez kupe to zaraz zasypia znowu bo jeszcze ciemno, wiec pobiega i o 7 zasypia.
 
hej! moim sposobem też jest muzyka i masaż! ale mam płytkę Avida przy której sama tez czasem zasypiam! dla nas to duża ulga, bo nie musimy słuchać nie wiadomo czego tylko przyjemnie relaksującej muzyki. poszukaj na necie na pewno znajdziesz. 3mam kciuki!

p.s gorzej z mężem, który nie potrafi spać ;)

pozdrawiam!
 
Dziewczyny, na tym wątku też potrzebuję wasze pomocy.

Jak mam oduczyć Ninię usypiania przy cycku, inaczej za Chiny nie chce usnąć. Do tej pory mi to nie przeszkadzało, ale teraz kiedy chodzę do pracy i moja mama zostaje z Niną to jest problem, bo ona nijak nie chce usnąć i bardzo płacze, delikatnie mówiąc. próbowałam odkładać ją do łóżeczka i przeczekać, ale ona tak strasznie płacze, aż się zanosi, a kiedy podchodzę do łóżeczka jest jeszcze gorzej, wpada w histerię.

Wieczorem idzie jakoś lepiej, ale w dzień koszmar. Smoczka nie chce, wyrzuca go i wali rączkami, zamyka oczy i żadne argumenty do niej nie trafiają :-D

HELP!
 
reklama
annte - nijak nie pomoge, bo moj jeszcze bardziej zaawansowany w cycowaniu, tzn. on nie pospi dluzej niz pol godziny jak nie jest wtulony we mnie :zawstydzona/y:Mnie brak sily (od pol roku nie przespana ani jedna noc) a mezowi konsekwencji, zeby z tym walczyc :zawstydzona/y:
 
Do góry