reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapoznajmy się

reklama
Witam, mam na imię Ola.
Ja także byłam "przeznaczona" na październik :) ( 28.10.). Ksaweremu było jednak bardzo dobrze u mamusi w brzuszku i urodził się - oczywiście wywołany - 6.11.
Początki były naturalne, ale "Mały" był tak uparty, że niestety trzeba było Mu pomóc. Ważył 4 kg i mierzył 57 cm :). Pięknie nam rośnie i jest rozkosznym dzieciaczkiem.
Pozdrawiam wszystkie październikowe i listopadowe mamy.
 
Witam, mam na imię Ola.
Ja także byłam "przeznaczona" na październik :) ( 28.10.). Ksaweremu było jednak bardzo dobrze u mamusi w brzuszku i urodził się - oczywiście wywołany - 6.11.
Początki były naturalne, ale "Mały" był tak uparty, że niestety trzeba było Mu pomóc. Ważył 4 kg i mierzył 57 cm :). Pięknie nam rośnie i jest rozkosznym dzieciaczkiem.
Pozdrawiam wszystkie październikowe i listopadowe mamy.
Witamy witamy :tak::happy:
No i zapraszamy na forum do dyskusji :tak:
 
Oj, ale jestem niekulturalna.. Siedzę na forum już ponad miesiąc a jeszcze się nie przedstawiłam :)

O mnie:
wiek: prawie 30.....niestety
stan cywilny: mężatka od 17.01.2009

Moja córeczka Alicja, miała urodzić się 19.11, ale pojawiła się dopiero po indukcji 28.11. Mierzyła 54 cm, ważyła 3780 :)

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Witam, nazywam się Ania i jestem mamą Kornelka który urodził się 11.11.2009 :) Mam 27 lat i jest to moje pierwsze dzieciątko. Mój synek przychodził na świat ponad 12 godz ale urodził się zdrowiutki i śliczniutki, ważył 3,380 i mierzył 54cm. Pozdrawiam wszystkie mamy!

witamy witamy i zapraszamy:-)
 
trochę późno,ale chciałam się przywitać
mam na imię Basia,mam 21lat
nasza Zosia urodziła się 3.11.2009 (termin na 6.11.2009)
ważyła 3140g i mierzyła 56cm
jest to nasze pierwsze dziecko
jestem mężatką od sierpnia 2009r.
mieszkam w Zielonej Górze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam. Zaczęłam od innych tematów, ale na przywitanie się nigdy nie jest za późno.
Mam na imię Basia. 14 listopada 2009 urodziłam synka Bartusia. Ważył 4290 g i mierzył 56 cm. Bartuś ma też starszą siostrę Amelkę, która w lipcu skończy 5 lat. Mieszkam w Trójmieście.
Pozdrawiam
 
Do góry