reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zamartwica - niedotlenienie mózgu

reklama
:tak:

we wtorek ide znow do rehabilitacji i na szczepienia :tak: mam nadzieje ze i tym razem Maciel ladnie mi pośpi po szczepieniu ;-)
 
No u mnie mała śpi po szczepieniu jak suseł no ale jak sie obudzi to jest nie do wytrzymania, marudzi, płacze, nic jej nie pasuje.Przy pierwszym szczepieniu spała 2 dni tylko budziła sie na karmienie i miała temperature a teraz tez spała nie powiem ale była bardzo marudna lecz gorączki nie miała
 
Juz po lekarzu....:-)

Na szczepieniu troszke poplakal i wczoraj byl marudny i niespokoju popoludniu :zawstydzona/y: Zachowywal sie jakby cos go bolalo, ale na noc zasnol ok 22 i spał ładnie do 5 godziny. Obudzil sie z wielkim placzem, ale zjadl i znow zasnoł ;-) Dzis już zachowuje się zwyczajnie :tak:

Rehabilitant widzi postepy... Asymetria troszke sie cofneła, ale nadal mam go ukladać jak najbardziej prosto i ćwiczyć z nim jak do tej pory...
Powiedziałam lekarzowi, ze mały nie chce ćwiczyć rączek leżąc na brzuszku, a jak lekarka go odwrociła na brzuszek to od razu ramiona wyrostował na maxa i główke uniusł wysoko do góry :-D:-D Nie wiem dlaczego w domu tego nie chce robić, tylko od razu kładzie się jakby miał spać, ewentualnie stara się odpychać nóżkami, ale bez wspierania na rękach :-p:dry: Być może chciał zrobić dobre wrażenie u lekarza :sorry2:
 
dzieci czasami tak maja, ostatnio moja mała tez nie chce lezec na brzuchu tylko chce byc noszona. juz sama nie wiem ile dzecko ma czasu lezec na tym brzuchu:zawstydzona/y:godzine
 
mnie powiedzieli zeby wykonywac cwiczenia na brzuszku po kilka minut ale kilka razy dziennie jak sie uda :tak: lezenie godzinne na brzuszku teraz zmeczy dziecko bo ono niewiele w ten sposob potrafi zrobic... Moj po 5 min sie denerwuje i robi wszystko by sie odwrocic na plecki - czasem mu sie udaje. a jak mu sie nie uda to sie kladzie jak do spania :sorry2:
 
noszenie to i u nas odgrywa zasadnicza role :-p wtedy maly lepiej wszytsko widzi dlatego tak lubi pozycje pionowa :tak: wczoraj jak nie mialam sily go nosic to wlozylam go do wozka spacerowki zeby sobie siedzial - byl spokojny i byla dla niego wielka radosc , nie dosc ze wszystko widzial to mogl spokojnie bawic sie nozkami
 
reklama
troche sam siedzi :tak: z dnia na dzien coraz wiecej ale jednak wole przy nim byc i go wspierac na wszelki wypadek :tak: jak jest w foteliku w pozycji pollezacej to sie dźwignie do siedzenia ale zaraz laduje znow na plecach :-p gdy lezy płasko i podam mu raczki to sie podciaga do siedzenia i strasznie sie cieszy z tego ze moze usiasc :tak:
 
Do góry