reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Anika11 ok zanotowałam no i juz będę wiedziała ;-)
Magda mam pytanie jaki zestaw leków dostałaś po crio ? We wtorek mam wizytę i chcę wiedzieć na co się przygotować ewentualnie zapytać lub mu coś nowego podpowiedzieć mam nadzieje że nie będzie chciał czekać tylko pojedziemy na naturalnym cyklu.
 
Witajcie kochane, ) trochę mnie tu mało przez weekend ale mamcia przyjechała w odwiedziny. Anika z całego serduszka gratuluję takiej pięknej wizyty ;) ale ten czas leci ;) Hess kochana a u mnie ok ;)) pogoda mnie trochę dobija i od paru dni budzę się po 6 i nie mogę spać a w południe chodzę padnięta ;)) Bernadetta kochana ja biorę leki acard,medrol,estrofem,duphaston,luteina gin.kazała brać bez zmian,za 2 tyg.będę u niej na wizycie to może troszkę coś już zmniejszy; ))
 
Kochane, dzisiaj definitywnie koncze moja przygode z pierwszym ivf.

Na swiat ma dzis przyjsc moja Coreczka, przez cc. Jestem w drodze do szpitala.

Bardzo Was prosze o kciuki i ciepłe mysli w nasza strone:)

Pozdrawiam Kochane:*
 
reklama
Kochane jutro mnie od rana nie ma więc proszę o trzymanie kciuków za udaną wizytę ;-)

01 - Bernadetta - wizyta w klinice

MARZEC
02 - Kaiina - wizyta w Lux Med
02/04 - niebajka - rodzi wg. kliniki
07 - niebajka - rodzi wg. OM
07 - kaiiina - usg serduszkowe
11 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
12 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
13- Anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę

Ps.Jeśli którąś jeszcze dopisać bądź też są jakieś pomyłki proszę o zgłoszenie tego ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry