reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
osa87 - super, że jesteście już we dwoje. Trzymam kciuki, by tak pozostało.

niebajka - ja tez biorę wit. D3 2000 jedn., ta co kasik36 napisała. Jeśli masz wątpliwości co do dawki, to zbadaj poziom tej witaminy.

Karusia28 - kurcze, kochana przykro mi, nie tak miało być. :(
 
O Cholera:( Karusia :( nie tak mialo byc..trzymaj sie dziewczyno!
Kasik, Blue dziekuje! Przekonalyscie mnie:) zamawiam 2000:)
Czy moglybyscie mi jeszcze cos polecic? Pije olej lniany, folik. Bede robic wieksze zamowienie w aptece i zadtanawiam sie co moze mi sie jeszcze przydac. Jest sens zamawiac zapas foliku, czy lepiej odpuscic i prosić lekarza o recepte na 0,5mg?
Dhea przy wysokim amh czytalam ze lepiej odpuscic,a koenzym q10? Warto? Czy moze juz za pozno zeby rozpoczac suplementacje?
 
Karusia przykro mi kochana ! Ktory to był dzień po transferze?

9dpt

Otworzyłam wino i się delektuje :) to była nasza ostatnia próba. Więcej próbować nie będziemy , moja -nasza psychika tego nie dźwignie.
Będziemy rodzicami -adopcyjnemi -kończyny już szkolenie :)
Dam radę
Wam wszystkim za wsparcie , dobre słowo dziękuje i wszystkim Wam życzę jednego - by spełnił się cud :*
 
reklama
Do góry