reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

W klinice w której jestem brałam 3x 200 mg luteiny. A Tobie wyjdzie 200 na cała dobe.
W ciąży ( nie po ivf) brałam 3x 100 mg
nie wiem jak dziewuszki w innych klinikach maja ale to jak dla mnie to jakoś mało masz brać
 
reklama
Marcysia, Tola - ja np. już przed punkcja mam brać lutke, 2x1 dopochwowo ,nie wiem jak po punkcji. Ale mam też UNIDOX SOLUTAB od jutra, kwas foliowy cały czas.
 
Hej dziewczyny, przepraszam, ze mnie troche nie bylo, ale powracam:) czytalam co u Was takze jestem na biezaco:) kciuki dziewczyny!
Karusia zaciskam mocno, mocno!
Hess jak sie czujesz, stresior duzy?
Marcysia faktycznie dziwny ten Twój lekarz:/ no i warunki w klinice tez.. Ale oby bylo dobrze:))) czekam na wiesci o pecholach:)
Agulla Twoj post o punkci mnie troche pocieszyl. Tez mam pelno zrostow po 2 operacjach. Jednego jajowodu nie mam i ostrzegano mnie w szpitalu, ze moga byc problemy z punkcja. W klinice zas dr kazal mi sie nie martwic. Ale raz zasiana watpliwosc meczy.. :)
Pozdrawiam dziewczyny!
Podpowiecie mi jaka dawke witaminy D i jakiej firmy kupic?
 
Karusia28- trzymam kciuki :-D

Ja a raczej My jesteśmy już w domku po transferze ;-) mój zarodeczek oznaczyli 3AA

Marcysia - luteina powinna być wzięta od dnia punkcji, nie dostałaś żadnej rozpiski? Trzymaj się
 
reklama
Kasik dziekuje za odp, a czy to nie bedzie za duzo te 2000j.m? Nigdy nie bralam wiec sie nie znam zupelnie:) zastanawiam sie tylko czy z brzuszkiem zapotrzebowanie nie jest wieksze, czy mam smialo kupowac 2000j.m.
 
Do góry