reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Proszę o radę. W związku z tym, że jutro moja pierwsza punkcja, nie mam pojęcia czy powinnam być jakoś szczególnie ubrana, czy mam zabrać coś w co się przebiore (jakaś koszula?)? Możecie mi napisać jak to wygląda? Będę rozebrana też od pasa w górę? Może to śmieszne o co pytam, ale nie gdy nie miałam żadnego zabiegu, usypiania itp. Tylko znieczulenie u dentysty.... Jakoś nie przyszło mi do głowy żeby o to wszystko pytać w klinice... Sierota...
 
reklama
Kciuki za jutrzejsze bohaterki :-)
Tak sobie przeglądam fora i patrze, że dziewczyny, które robiły bety tak jak ja już rodzą albo są w wysoko zaawansowanej ciąży...tylko ja sto lat za murzynami :-( Ehhh, co za życie :-(
Jutro wieczorem wizyta u immunologa, zobaczymy co z tego będzie?
 
Marcysia koszula nocna, kapcie i ewentualnie szlafrok :-) Koszule Ci podwina ale góry nie odslonia ;-) Po zabiegu odespisz swoje i do domu:-)
 
Marcysia - koszula nocna z krótkim rękawem, kapcie, mogą być skarpetki, bo chłodno jest po narkozie, oryginał grupy krwi i jakieś kartki co anestezjologa daje wcześniej (przynajmniej u mnie tak jest). Przebierasz się, pod koszulkę majtek nie zakładasz, oni tylko trochę zakasają Ci koszulkę :).
 
Marcysia dodam tylko niby oczywista rzecz - musisz byc na czczo, nawet wody nie powinno sie pic. W niektorych klinikach nie pozwalaja miec pomalowanych paznokci ale nie wszedzie. Wez tez ze soba wkladke bo niekiedy sie plami po i cos do jedzenia bo po bedziesz glodna czekajac na wypis. Zero perfum i pachnacych balsamow.
 
Paznokcie-chodzi o to ze jest sie w znieczuleniu..uspieniu..po plytce paznokcia widac niedotlenienie..a jak szpony pomazane to nie widac. Z tym na czczo to tez chodzi o to ze po narkozie czesto sa nudnosci i wymioty..a pacjentowi pozwol na lyk wody to sie okazuje ze to byl lyk na pol litra...wiec zalecamy by nic nie pil. Mozna myc zeby.

Nie uzywac perfum-to najwazniejsze dla nas..staraczek...zapachy niszcza zarodki. Dlatego podmyc sie szarym mydlem i wszystko bezzapachowe najlepiej. :*
 
Blue a wiesz, ze w szkole rodzenia powiedzieli nam, ze podczas porodu mozna miec pomalowane paznokcie? Zdziwilam sie bardzo bo przeciez roznie bywa i czasami trzeba szybko robic cc i to w znieczuleniu ogolnym. Zeby nie bylo ja nie mam zamiaru miec pomalowanych paznokci ale nie wiem dlaczego takie informacje przekazywane sa przez polozne czyli osoby teoretycznie kompetentne.
 
Nie wiem co to za szkola rodzenia i polozna..ale takiej bym do porodu do siebie nie dopuscila :) juz na starcie widac ze ma wy...rabane...
Mogla jeszcze powiedziec ze wskazany jest pelen makijaz i trwala ondulacja wlosow lonowych .... dzizys...
 
reklama
Do góry