reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Kotuska 6dpt bete miałaś bardzo dużą, co wskazywałyby ze zarodek sie podzielił , możliwe ze jeden Maluszek bedzie, beta rosnie co najważniejsze , mam nadzieje ze na wizycie wszystko sie okaże , trzeba czekać juz nic nie zrobisz , odpoczywaj i nie stresuj kropka
Idziesz dzisiaj na wizyte?
 
Kotuska 6dpt bete miałaś bardzo dużą, co wskazywałyby ze zarodek sie podzielił , możliwe ze jeden Maluszek bedzie, beta rosnie co najważniejsze , mam nadzieje ze na wizycie wszystko sie okaże , trzeba czekać juz nic nie zrobisz , odpoczywaj i nie stresuj kropka
Idziesz dzisiaj na wizyte?

Genna, ja też mam takie przeczucie. Obyśmy miały racje. Nie ide dzis do profesora tylko pójde w sobote do tej nawiedzonej lekarki, niech zrobi USG a i tak w następny wtorek ide do profesora na konsultacje. Jego opinia bedzie sie dla mnie liczyła.Zobaczymy czy diagnozy bedą sie pokrywać czy nie.
 
Bardzo dobrze, w sobotę bedzie 25dt wie powinnaś zobaczyć serduszko , a jak nie to na pewno we wtorek u profesora,dzisiaj to tylko pęcherzyk byłby, tak jeszcze patrzę na twoja bete w 15 dpt bo wtedy byłaś na wizycie? Pecherzyk widać przy becie 1000 a ona u ciebie akurat taka była . Moze za wcześnie bylo poprostu :) zatem byle do soboty :)

Kasik81 jeżeli nie da sie przełożyć lotu to mye ze spokojnie można, tyle dziewczyn lata do Polskich klinik na in vitro wiec spokojnie, nie wiem tylko jak zastrzyki przemycisz na pokład :)
 
Ostatnia edycja:
Kotuska wrzuciłam sobie Twoje dwie ostatnie bety do kalkulatora i wychodzi że jest ok :tak:
beta.jpg

Pamiętaj że od 1200 beta podwaja się co 3 do 4 dni a powyżej 6000 podwaja się >4 dni.
 

Załączniki

  • beta.jpg
    beta.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 40
Kotuska widze że martwisz się o twoja betę, wydaje mi się na na początku miałaś bardzo duży przyrost co wskazywałoby na dwa dzieciołki ale pewnie tylko jeden pozostał, dlatego beta zaczęła rosnąć wolniej, wpisałam sobie w necie w kalkulator twoje bety pomijając tą z innego labo i przyrost masz prawidłowy, do tego masz pęcherzyk o odpowiednich rozmiarach, a to najważneijsze :tak: Trzymam mocno kciuki
Ja teraz jak poroniłam to beta rosła o 60% a powinna o min 66% i od razu miałam przeczucie że nic dobrego z tego nie będzie
 
reklama
Do góry