reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Sylka, bardzo mi przykro.Trzymaj się. Czekaj do 25.07..a nóż się poprawi..... pamiętaj że nadzieja umiera ostatnia....
mmmm..... nie martw się, przecież już jesteś w ciąży :tak:
KasiaMakaronik, ja też mam transfer we wtorek na 15.30 a Ty ?
 
reklama
Sylka, bardzo mi przykro.Trzymaj się. Czekaj do 25.07..a nóż się poprawi..... pamiętaj że nadzieja umiera ostatnia....
mmmm..... nie martw się, przecież już jesteś w ciąży :tak:
KasiaMakaronik, ja też mam transfer we wtorek na 15.30 a Ty ?

Mój zarodek był 3 blastomerowy. To chyba bardzo mało w 3 dobie?
 
mmm, trzymam kciuki żeby kropek został z Tobą już na dobre. Nie płacz i nie stresuj kropka, wiem, że trudno Ci teraz i jesteś załamana, ale wierz w swojego kropka, którego masz w brzuszku- niech zostanie z Tobą.
Sylka, przykro mi bardzo. Beta od początku nie rosła prawidłowo, a potem nadrobiła. Może teraz leniuszek też nadrobi do 25.07. Lekarz mógł powiedzieć to delikatniej, ale ja już się przekonałam, że niestety gin nie potrafią przekazywać złych wiadomości w sposób bardziej "humanitarny". Trzymaj się i masz rację, że czekasz na decyzję lekarza, który Cię prowadzi. Ja raczej nie brałabym zwolnienia ciażowego, bo nie chciałabym żeby w pracy wiedzieli, więc może lepiej żebyś miała zwykłe zwolnienie

Kasik - kciuki za punkcję:) Lekarz uzasadnił dlaczego dostałaś inny lek, a nie choragon jak poprzednio? Może zmienili praktykę i teraz inne leki dają? Też wolałabym podskórny a nie domięśniowy.
Ja taki dzień dla siebie robię w poniedziałek - też mam wizytę u fryzjera, żeby lepiej się poczuć:) To będzie mój prezent imieninowo - urodzinowy, chociaż wolałabym inny:-(.
 
Ostatnia edycja:
Syllkaa bardzo, bardzo mi przykro ...
Powiem szczerze że jak na ten dpt ani beta ani wielkośc pęcherzyka nie jest prawidłowa i odchylenia niestety są bardzo duże.
Poznałam również dr. S. jak dr. Cz. był na urlopie ale akurat bardzo pozytywnie go wspominam. Przykro mi że odnieśliście inne wrażenie, nie sądzę aby chciał źle bo to bardzo dobry i miły lekarz, może niestety nie umiał przekazać tego inaczej :-(.
A co do zwolnienia - powinien uszanować Twoją decyzję, również nie sadzę że to coś zmieni, ale masz pełne prawo do odpoczynku i powinien być to wyłącznie Twój wybór.

Trzymaj się a my trzymamy kciuki za cud ...

Dziewczyny, może komuś się przyda: Invicta ma promocję na pakiety badań genetycznych, większość pakietów jest obecnie po 199zł, warunkiem jest zamówienie badania przez internet.
Np: Pakiet badań pod kątem niepldoności żeńskiej za 199zł:


  • [*=left]Detekcja mutacji G20210A w genie Promtrombiny - czynnik II
    [*=left]Detekcja mutacji Leiden w genie Proakceleryny - czynnik V
    [*=left]Detekcja 2 mutacji w genie CFTR
    [*=left]Detekcja polimorfizmu w genie MTHFR
Szczegóły, opisy i rodzaje pakietów na stronie: TEST Predyspozycje - Klinika leczenia niepłodności - nr 1 w Polsce!
 
Ostatnia edycja:
Sylka bardzo mi przykro:no: nie tak miało być :no: wiem, co czujesz, ja w 8tc dowiedziałam się, że pecherzyk był pusty...ból niesamowity ;-( ale masz mrozaczki, więc to jest mega plus, ja nie miałam ani jednego :-(
Trzymaj się i walcz dalej !
 
Sylka cholernie mi przykro, ale niestety beta nie rokowała za dobrze. Ostatnio myślalam o Tobie nawet. Ehh nie wiem co powiedziec. Ważne że masz mrozaczka.

Mmm chcialam Cie pocieszyć że ja też nie mialam nic do zamrozenia i jak w dniu transferu dowiedzialam sie ze mam tylko 1 blastocystę, ktorą mi wlasnie podadzą, a reszta nie przetrwala do 5 doby to uwierz ze plakalam caly dzien w domu. Ale jak sie okazalo nie potrzebnie, bo udalo sie :tak:. Musisz dać szansę swojej fasolce, którą masz teraz pod serduszkiem. A dostalas relanium? Jedz tez ananasy bo dobrze wplywają na zagnieżdzenie, ale z umiarem ;).

Kasik kciuki za jutro.

A ja jutro mam drugie spotkanie z moim maleństwem, nie mogę sie doczekac, a z drugiej strony bardzo sie stresuję.
Ogólnie mam caly czas mega ból piersi, ostatnio boli mnie krzyż przy chodzeniu. I te mdlosci, z rana szarpie mną nad toaletą, pozniej caly dzien jestem nie do życia. Trzymajcie proszę też kciuki za moją wizytę. Mam ją o 13:15 ;-)
 
Sylka bardzo mi przykro. Wiem co czujesz, bo tez to przeszłam. Ale i tak trzymam kciuki do następnej wizyty. &&&&&&

Mmm nie płacz, juz swojego Kropka masz w sobie. Bedzie dobrze. &&&&&

Montana - kciukam za wizytkę!
 
reklama
Anulla w rozpisce mialam Choragon a na recepcie pregnyl, w sumie nie dociekalam dlaczego, moze ten jest refundowany. Acha i luteine "100" przepisal mi na ryczalt :)

Montana kciukam za jutrzejsze spotkanie z malenstwem :)
 
Do góry