reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Zakupy***

Dzisiaj pierwszy raz od kupiłam pieluchy Huggies Super Flex dla mnie rewelacja.Moim zdaniem lepsze od pampersów,nawet tych z gumkami.

 
reklama
A ja kupiłam przedwczoraj Huggies Soft and Dry i większej kichy jeszcze w życiu nie mieliśmy ! :mad: Są BEZNADZIEJNE ! Nie dość, że szerokie i twarde jak cholera to jeszcze wkład tak się zbija że przy zmianie jest już podzielony na kilka części ! Jak można sprzedawać taki syf ???!! :mad:
Za to Super flex Amelko zgadzam się, że są super, tylko drogie :(
 
Nie no, kupiłam 4 i rozmiarowo są nawet spoko, ale naprawdę beznadzieja  ::) także jestem za Pampersem i koniec :)
Moniczko my też używamy 4 Pampersa :)
 
Nie kombinowała bym ze zmianą pieluch gdyby nie to, że pampersy strasznie śmierdziały moczem po jednym nasikaniu ,a w upały to już w ogóle...
Bartyśu Super Flex są tańsze od pampersów o złotówkę.Przynajmniej w Tesco tak jest.
No numeracja w huggies jest conajmniej dziwna.Kupiliśmy te od 8 do 14 kg Julcysia waży ok 9 kg a nie wyobrażam sobie większego dziecka w tym pampie.
 
reklama
My używamy pampersów nr 4, ale jak skończymy to opakowanie to zaczynamy zakładać 4+.

Ola - a może Piotrusiowi zostawały po pampach slady na pupci, dlatego że używałaś za małej rozmiarówki?
 
Do góry