reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Zakupy***

Agnesa - Zakupy fantastyczne! Mamy podobne krzesełko tylko różowe :D . Do tego fotelika też sie przymierzamy. A zabawki zawsze sie przydadzą - szczególnie warto kupić coś firmy Tiny Love albo Little Tikes - zawsze sie sprawdzają, nie są to zmarnowane pieniądze.
Zakupy dla dzieciaczków są bardzo przyjemne i nawet po oproznieniu konta nie mam po nich żadnych wyrzutow sumienia. ;) ;D ;D ;D
 
reklama
Agnesa a gdzie kupiłas ten fotelik? Bo u mnie w Częstochowie ich nie ma ::) i musze gdzieś za nim wyruszyć :p Tez mi sie podoba ten kolor ;D a dostałas gratis pokrowiec frotte?
 
Agnesa super zakupy
Mnie strasznie podoba się to krzesełko do karmienia.Na pewno je kupię ,tylko zielone.A odgapiłam od Kariny :p.
Taką książeczkę już mamy, z Kubusiem i Hefalumpym ;).Kupiłam ją w Tesco za 9,99 :p.
U nas palącą sprawą jest fotelik do samochodu.Julka za nic nie chce siedziec w tym kubełkowym.

 
Amelka - Krzesełko jest OK! M tez na dniach kupujemy fotelik bo wprawdzie nóżki nie wystają Gabryni ze starego ale ona twardo siedzi i usadzenie jej i przypięcie pasami w tej pozycji lekko leżącej to tragedia. Ale czekam na Adama - to juz tylko 4 dni i arzem dokonamy wyboru ( wybierzemy Maxi Cosi Tobi Animali albo Papillon :D :D :D)
 
Zakupy zrobilam w Calineczce (Warszawa, przy Grochowskiej). Kupowalismy od nich bezposrednio w sklepie i przy platnosci gotowka dostalismy 10% rabatu. Tam tez robilam cala wyprawke dla Kuby przed jego narodzinami. Maja oni tez strone internetowa takze mozna zamowic przez net - www.calineczka.pl. Koszt fotelika to 849zl. minus 10%. Taka sama cena jest chyba na allegro, tylko rabatu sie nie otrzyma. Pokrowca nie dostalismy. Ale z tego co czytalam to do Tobi nie daja, tylko do fotelikow Priori i chyba jeszcze jednego modelu. Fotelika na razie uzywac i tak nie bedziemy, bo Kuba nie siedzi. Ale za miesiac-dwa bedzie jak znalazl :)
 

Dziewczyny to ja jeszcze a propo fotelika..... byłam znowu w sklepie w którym będe kupować... i już mam tam znajomego sprzedawce..... i wypytałam go już chyba na dziesiątą stronę. A dodam że też bardzo podobał mi się ten fotelik i już prawie na niego byłam zdecydowana....

I ten pan twierdzi że Tobi to zupełnie zbędny wydatek. W porównaniu do Priori są tam wprowadzone naprawde minimalne zmiany.... a firma kożysta na tym bo tak to na rynku jest że każda nowość ma swoją cene czasem właśnie tylko dlatego że jest nowością....
Poza tym ten pan sam posiada dziecko i z Maksi cosi kożysta tyle że właśnie Priori.
No i dodatkowo zapytany o to jaki sam by wybrał nie biorąc pod uwagę ceny tylko wygodę, funkcjonalność i bezpieczeństwo to powiedział że te foteliki są bardzo podobne do siebie...ale z lekką przewagą właśnie Bebe Confort Safe side TT.


Ja też niedługo już MUSZĘ kupić ale jeszcze odwlekam jakoś i ciągle bo co chwilę zmieniam zdanie.
 
Karina właśnie zastanawiałam się pomiędzy tymi dwoma kolorami fotelika ;D ale mojemu sie nie podoba ten turkusowy no ewentualnie circut ale pewnie zostanie animali
 
a my uzywamy Pampersow 4 i sa boskie te z tymi fajowymi rzepami oczywiscie ;D a 4+ niewiele wedlug mnie rozni sie rozmiarowo bo tez 1 jumbopake zuzylam ::)


a fotelika jeszcze nie mamy takiego doroslejszego ::)
 
reklama
Amelka a o tym czuciu moczem pieluch to powiedz lekarzowi moj kazal na to zwrocic uwage ze jakby byl mocz bardzo intensywny to cos nie tak. No nie wiem jak Oskar naleje w Pampersa to nic nie czuc ;)
 
Do góry