reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Zakupy***

reklama
ciesze sie, ze watek ma wziecie a balam sie linczu ;) ;D ;D
mamaCyprysia rzeczywiscie bez sensu kupowac druga karuzelke szczegolnie, ze to zakup na kilka miesiecy :) a co do maty to lezy w saloniku i za dnia klade tam Ade, podoba jej sie lusterko, ktore tam wisi, na reszte nie za bardzo zwraca uwage no i nie ma jeszcze odruchu chwytnego wiec szelesty i piszczenia zabawek nie przydaja sie ale juz niedlugo wiec ogolnie jestem zadowolona i polecam :) i butki super ;)
ketsa wszystko z fisher price mozesz dostac na allegro i w sklepach internetowych ;)
Agnesa ja rowniez jestem zadowolona z tej karuzelki, jest naprawde super tylko ja juz czasami nie moge sluchac tych melodyjek jak leca w kolko bo sa za slodkie ;) :laugh: :laugh: no i po przeczytaniu twojego posta musze wlozyc tam duracel bo nie bylo w sklepie i wkladalam zwykle, a juz bylismy zdecydowani przerabiac na prad to sie wstrzymamy...
magdamaj o nosidelkach slyszalam, ze niedobre dla kregoslupa !! zla pozycja dla dzidzi..
Natalka ubranko sliczne !! ;)
donia super butki ;D
gabi a ten palak genialny a jaki superasny, tez taki chce!! wiec zaraz kupie ;D ;D i kiedys juz pisalam, ze Ty to masz wszystko lacznie z zabawkami i sie potwierdza :laugh: :laugh: :laugh:
Moskito ten piesek tez super..ale wybor tych zabawek :p a poczucie humoru to potwierdzam, ze niezle ;)

ja pierdziele ile tych zabawek...dzwonie do Giertycha bo nie wytrzymam ;) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ..........................................................
 
Joeey no wlasnie akurat takiej maty jak ta Agnesy nigdzie nie widzialam na allegro na pewno nie ma moze na innych stronkach jeszcze poszukam, a naprawde bajerzasta jest a jak juz kupowac to chyba lepiej jedna a porzadna rzecz i tam duzo tych zabaweszek jest do niej
tak ze chyba najprosciej sobie w stanach zamowic...

a nosidelko nie wiem jak dla kregoslupa, ale na bioderka wlasnie podobno dobrze wpływa, a wszystko tez zalezy od zdrowego razsadku tzn. jak duzo sie go uzywa.
 
Agnes zalezy jakie nosidelko to nasze chocco mozna od poczatku wlasciwie bo jest opcja noszenia na lezaco , a normalnie to wlasnie zalezy wszystko od trzymania glowki to pewnie tak ok. 3 miesiecy, ale ja juz probuje tak na krociotko bo Maks wkubany w pionie juz niezle sie trzyma (za to na lezaco na brzuszku ni cholery nie chce mu sie lebka podnosic)
 
ketsa pisze:
za to na lezaco na brzuszku ni cholery nie chce mu sie lebka podnosic

Ketsa moja Ingusia też jest takim leniuszkiem i koleżanka mi poradziła, żebym podkładała jej pod klatkę piersiową taki wałeczek zrobiony z koca (wklejałam zdjęcie w galerii dzieciaczków jak leży na takim wałeczku) i muszę Ci powiedzieć, że jest znaczna poprawa! :laugh: Może spróbuj.
 
reklama
Nathalie - o dzięki Ci - to tu pies pogrzebany ::) ::) :) :) :) no jak ładnie teraz syn sie rozgląda po pokoju ;D
 
Do góry