reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Zakupy***

Karina tez mi sie najbardziej podobaja te kolorki ! ten Papillon jest obledny ;D
ja tez nigdy moczu Ady na pieluszce nie poczulam ;)
a tu w UK maja fajowe chusteczki do pupci z Pampersa, opakowania sa zielono fioletowe i pachna melonem ! sliczne i zapach przedni :)
 
reklama
aOla - sZUKAŁAM TEGO SYMBOLU I W KOŃCU ZNALAZŁAM - SGV5903

joeey - czy to o tych chusteczkach mowilas?:
http://www.allegro.pl/item115252079_pampers_kandoo_chusteczki_pudelko.html

Ketsa - oj znowu mi pomieszalas w glowce z tymi fotelikami bo nie lubie wydaac niepotrzebnie pieniędzy.... zapytamy jeszcze w zaufanym sklepie i moze Adam zadecyduje ostatecznie :p
Kurcze nigdzie nie ma basenow dla dzieci - wszedzie wykupione ::) - jeszcze kilka sklepow mi zostalo a jak nie to bede sie usmiechac do ketsy... wiatraki natomist widziałam w LeroyMerlin.
 
Dziewczyny, spotkalam w sklepie mloda mame, ktora z niezwyklym zaangazowaniem szukala w raz z mezem pampersow strechowych. Zagadalam do niej i ona mi powiedziala, ze od przedstawiciela firmy produkujacej pampers slyszala, ze te pampersy ze strechem to wersja limitowana wylacznie na lato. Sa one podobno jeszcze ciensze niz te zwykle bez tych sciagaczy. Jesli to prawda to oznacza, ze wkrotce bardzo ciezko bedzie zakupic te strechowe. Ona wziela chyba w sumie z 8 paczek pamperow dla siebie i kolezanki :) My postanowilismy wziac 3 paki :D Wzielismy rozmiar 4+, bo 4 mam jeszcze jedna zapasowa i mysle ze jak nam sie 4 skoncza to Kuba bedzie akurat kwalifikowal sie do 4+.

Takze gnajcie do sklepow i szukajcie tych strechowych. W c4 jest teraz promocja - mega pack kosztuje niecale 45zl :D
 
Karina tak dokladnie wlasnie mam takie tylko kolorki tego opakowania sa w rzeczywistosci ladniejsze niz na tym foto ;) jeszcze sa rozowo fioletowe tylko zapach maja chyba jakichs innych owockow :)
 
Agnesa już o tym pisałam że to limitowana bo kontaktowałam się z pampersem tzn z P&G ::) ;) :laugh: :laugh: :laugh:
 
Paula, Zdanka - puzzle kupiłam w sobotę, dzisiaj po pracy je zapakuję i zaniosę na pocztę do przesyłki.
Jutro dam Wam namiary co do kosztów i mego konta :-)
Pozdrawiam
 
Kupiłam dzisiaj paklanki na allegro tzn przyszły dzisiaj już tego zapaszku nie mogłam znieść a te paklanki - wygladają jak jednorazówki ale cudnie pachną zobaczymy
 
reklama
Agnesa powiem Ci szczerze, że nie widzę żadnej różnicy między pampikiem 4 i 4+. Przymierzałam jeden do drugiego i za choerę nie mogłam dojść do tego czym się różnią. Może sam wkład mają bardziej chłonny? Nie wiem. A te pampiki ze strechem są rzeczywiście superaśne! Trzeba wobec tego zrobić zapasy. ;)
 
Do góry