reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

reklama
O ! Jest pomysł. Tez jestem za fotą  ;D.

Chciałam was ostrzec przed zakupami w sklepie www.bazarek.com. Tragedia. Szukałam sobie na allegro tej karuzelki Fisher Price z misiami. Te z bazarku były stosunkowo tanie, ale jak poczytałam bardzo niepochlebne opinie o tym sklepie w necie, to zrezygnowałam i wybrałam taką od prywatnego, jak mi się zdawało, właściciela. Pieniądze wpłaciłam od razu po wylicytowaniu-27 marca. Czas oczekiwania miał być do 10 dni, bo karuzela sprowadzana z Niemiec. 8 kwietnia (czwartek chyba) dostałam maila, ze paczki zatrzymane były na granicy i pani mnie bardzo przeprasza, karuzelę wysyła w poniedziałek i we wtorek u mnie będzie. Oczywiście nie była. W czwartek juz się wkurzyłam, napisałam maila, ze chcę zwrotu pieniędzy. Pani odpisała, że bardzo mnie przeprasza, karuzelę do mnie wyslała i mogę nie przyjąć przesylki a ona juz mi przelewa z powrotem pieniądze i sama zdecyduję, czy jej karuzelkę odesłać, czy zapłacić ponownie. Pieniędzy na koncie nie ma do dziś, a karuzelę właśnie dostałam - i co widzę na kartonie ?: bazarek.com. Przyjęłam ją, bo mi zależało, Marysi tak się podoba jak cos się kręci nad głową. najgorsze jest to, ze ten sklep internetowy zakłada sobie własnie takie konta na allegro,zeby nie było wiadomo, ze to oni. Nie mam jeszcze baterii, ale modlę się, żeby wszystko działało, bo czytałam, jakie z nimi są problemy w razie reklamacji, a karuzela ma 12 mcy gwarancji. Z całą pewnością dostaną ode mnie mega negatywny komentarz. Na całą stronę. Czekałam na zrealizowanie aukcji 22 dni.
 
O kurcze to miałas pecha Madzia nie ma co ! Ja też zamawiałam z allegro, też szła z Niemiec całe 4 dni ! ;)

Blond my też mamy taka sukienusię z Minnie tylko jasny róż śilczna jest!
 
A ja przed chrzcinami kupiłam sobie super staniczek. nie dość, że się w nim wreszcie jak kobieta czuję to jeszcze super do karmienia - no i ma fiszbiny :laugh: . Troszkę jak ten co pokazywała Karolla - tylko cały biały, no i za 40 parę zł.
 
Karola świetna sprawa 40 zł to nie dużo :)

ja się wybieram i wybieram do sklepu po swoje ciuchy... a tymczasem kupiłam "świetlika" z kołysankami Wiktorowi:
spij.jpg
 
reklama
Do góry