reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

reklama
Moje dzisiejesze łowy. Jeszcze nie poprasowane, ale już poprane :) Zdjęcia troszkę te ciuszki przyciemniły :(

letnie rybaczki

bluzeczka i sukieneczka


i coś a la lata 60-te ;-)



a to Mati sam sobie wypatrzył (szkoli się chłop, nie ma co ;-))

 
Eee, no niezły z Ciebie myśliwy Kobitko :tak: Te bluzeczki "sześćdziesiątki" są świetne. Widzę te same marki noszą nasze Igunie :-)
A nie chciałam się wcześniej chwalić ale moja Iga też już przez babcię wyszkolona umie szperać w ciuchowniach i nieraz coś sobie sama wygrzebie, czasem na prawdę fajne rzeczy, najczęściej jednak co zrozumiałe są to maskotki ;-)
 
Karola, ciuszki swietne!
Ja ostatnio odkrylam koło mojego szpitala "Tani Ciuszek Dziecięcy", jakie tam są ubranka :szok: I dlaczego ja tego sklepu nie znalazlam wczesniej?
 
Karola7 swietne ciuszki gdzie je kupilas? daj namiary na sklep w Lublinie...
 
reklama
Do góry