reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

blond ale zaszalałaś!! Super te Twoje butki! ja też coś w tym stylu sobie muszę kupić podobają mi się Reeboki Splash i chyba sobie je strzelę na wiosnę hehe , no i Emilka jaka będzie słodka we śnie hehe
A to Paweł kupił synkowi na urodzinki :-) prosto ze Szwecji hehe
misiol044bk1.jpg
 
reklama
No nie mogę, z tymi butami szalejecie kobity, i jeden chłop też pojechał nieźle z tymi adikami. Do nas z Białorusi jeden koleżka przywozi markowe sportowe, za ceny jak na wyprzedaży ale takich maleństw tam nie widziałam w ofercie.

Blondzia a Ty widzę wszystko maniakalnie na różowo Emilce przemalowujesz ;-)
 
Ale super zakupy,bardzo fajne butki Blondi ,te sportowe i eleganckie,super!
Magduska fajne adidasy ,ja chciałam kupic Natce sportowe buty ale nigdzie nie ma,boshe,gdzie ja mieszkam???:no:
 
Witam wszystkie mamy!

To ja pamciaw z mam grudniowych 2005. Zaglądam do Was bo wystawiłam aukcję która być może Was zainteresuje. Mam do sprzedania nowy wózek Maclaren Twin Techno (model dla bliźniaków). Oryginalnie zapakowany. Chciałam kupić dla mojej córci na e-bayu niemieckim i kupiłam pojedynczy, a przysłali mi dla bliźniąt.....mogę im oddać ale koszty transportu i czas zanim mi kasę przeleją (już czekałam miesiąc zanim mi ten przyślą....) są takie że nie mogę czekać....muszę się go pozbyć jak najszybciej (bo potrzebuję wózka pojedynczego!) dlatego cena bardzo konkurencyjna. Serdecznie zapraszam na moją aukcję.

Oto link

SUPER OKAZJA! Maclaren Twin Techno nowy! Polecam! (181439127) - Aukcje internetowe Allegro

pozdrawiam

pamciaw
 
wiem ze to nie na temat ale coz mam problem kobitki

termin przesunol mi sie znacznie bo na 3lipca oszalec mozna i dotego niewiem czy mi pozwola rodzic na Madaliskiego bo musze miec zaplecze kardiologiczne
Czy wiecie cosik o wołoskiej albo o czerniakowskim?????
 
Ja tez teraz poluje na buty ale dla siebie, ale na moja stope pewnie sie niezle naszukam, zanim znajde cos odpowiedniego, juz sie ciesze:wściekła/y: :wściekła/y: jak nie wiem, no ale kto szuka ten znajdzie
 
reklama
Blond super zakupki butki i dla Ciebie i dla Emi śliczne. Ciuszki słodziusie.

Misia butki widziałam live rewelka.

My dziś Oli kupiliśmy sandałki już na lato geoxa w tzw Outlecie wyszło 50zł taniej niż w normalnym sklepie a buty identyczne .
 
Do góry