reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

reklama
:-) Blond Ty to zawsze wynajdziesz coś super pomysł ale nasza Olka tak kocha wodę że pryszcze w niej ile wlezie i wodę ma wszędzie ;-)
 
Karolla buty cudne, podziwiam babeczki, które potrafią w takich chodzić.
Ja w takich mogłabym tylko do zdjęć pozować, niestety :zawstydzona/y:

Emilka w kapeluszu to rasaowa dama, taka z "S" klasą ;-)

Nam się sprawdzają huggiesy 4, Iga jakoś ostatnimi miesiącami prawie nie sika w nocy. Dobry objaw, cieszę się z tego bardzo, bo znaczy się umie pięknie trzymać, czasem aż za dług trzyma. W szpitalu kiedy chcieliśmy pobrać próbkę, przez ponad dwie godziny ani korpelki nie uroniła. Żadne domowe metody z wodą z kranu czy moczenie nóżek nie pomagały. No i jeszcze chyba się z przewijakiem pożegnamy, bo już tylko na stojąco zakładamy pieluszki.
 
Emilka słodziusio wyglada w takowym wynalazku do wanny :-)


a ja zaszalalam i kupilam bluzke sexi a co.... do lata schudnac zamierzam wiec sie w nia zmiescic powinnam...zreszta teraz chyba tyz wlize ;-)
DOROTHY PERKINS --40-- bluzka koronkowa (156336868) - Aukcje internetowe Allegro
bo sweterek ktory kupilam m-ke jak na mnie szyty....swoja droga polecam te ciuszki swietna jakosc
YaYa NOWY M Piękny sweterek z dekoltem OKAZJA (156843427) - Aukcje internetowe Allegro


mlodemu tez adidaski kupilam ale to jak zrobie fotke to wkleje...
 
Myfa super sweterek (bluzeczka mi się nie otwiera :-( )

A ja kupiłam sobie na ciuchach nową sukieneczkę z H&M za 12 zł. Sukienka na lato. Jak wyschnie to jakąś fotkę wkleję.
 
reklama
dzięki ....
Karola ja też ostatnio upolowałam na szmatkach dwie bluzeczki i żakiet rozowo brazowy w zyciu takiego bym wczesniej nie kupila ale cos mnie natchnelo.... przyznam sie ze odkad w moim zyciu pojawil sie ten cudowny mezczyzna maly zmienil mi sie gust khmmmm albo wydoroslalam....
 
Do góry