reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

reklama
bild7777in8.jpg
a to prezent dla emilki na gwiazdke
pianinko z fischer price a jak emilka bedzie naciskac nogamina ta mate to ta malpka sie rusza i jest muzyka

bild7778du2.jpg


dywan dla naszej malej ksiezniczki
bild7785yp4.jpg


prezenty dla malego walizka mala , ksiazki i rycerz taka figurka
bild7779px2.jpg


od cioci lampa z ikei
bild7780ie2.jpg


bild7781po9.jpg


to kupilam emilce w zeszly czwartek bez okazji
bild7784xu6.jpg


a to juz dla emilki na urodzin wiem zwariowalam , ale jak to zobaczylam pomyslalam ona musi to miec

torba , plecak, kuferek , portfelik i breloczek
bild7777in8.jpg
 
Dziewczyny, a co myslicie o zabawkach z Ikei. Chodzi mi o te rozne drewniane zestawy.

IKEA | home | IKEA dla dzieci | Pluszaki i zabawki | Pluszaki i zabawki
Ja mysle tez dla Marcela o namiocie z ikei i tym tunelu. Tylko czy nie za maly na to?

Namiot jest super!!! Jakbym miała więcej miejsca w chałupie to bym kupiła :tak: mimo że piszą że ten namiot dla dzieci od 3 lat jest polecany, tunel za to super sprawa no i wiek obnizony bo od 18 miesięcy ;-)
 
Asia ja byłam w Ikei aby kupić dokładnie ten namiot i ten tunel i oto moje spostrzeżenia namiotu nie kupiłam bo jest z dziadowskiego materiału według mnie a jakiejś folii niebieskiej nie za fajny myślałam że bedzie to normalny materiał a nie cerata :no: a tunelu nie było u nas chociaż na stronce Ikei jest napisane że produkt dostępny :baffled: ale kupiłam Oli od mojego dziadzia prezent w Ikei
coś takiego IKEA | home | IKEA dla dzieci | Serie do pokojów dla dzieci | Serie zabawek | Seria MULA | MULA Kolejka
aha no i to nasze wczorajsze prezenty dla Oli i Oskara - Lego Duplo
i załaczam fotkę kiecki którą Ola wczoraj od babci dostała!
fa9efdafea732cbfmed.jpg

8b5f1b38286a5e3amed.jpg

e74a592a05bdbcf4med.jpg



Aha sanki mamy już -dziadkowie kupili i czekamy na śnieg:wściekła/y:
no i wiem mniej więcej co Ola dostanie od moich teściów - prawdopodobnie
taki samochodzik jak niektóre dzieci mają do odpychania nóżkami!

Blond nadal twierdzę że kupujesz hurtem ale za tośliczne rzeczy a z tym kompletem dla Emilki na 5 urodziny dałaś czadu :-D
 
Blond, szalejesz z prezentami na całego.
Ciekawe jest to pianinko, już sobie wyobrażam małą wiercidupkę na tej macie :-) Dywanik jest słodki, zestaw podróżny też, zwłaszcza, że częśto jeździcie w dalekie trasy.

Śnieg niby pada, ale się rozpuszcza, ja tam się jeszcze nie wyrywam z sankami.

Namiocik, tylko nieco inny kupiłam dla Marka siostrzeńców w wieku prawie 4 i 6 lat. Chciałam taki rękaw do kumpletu, ale nie było w całym mieście, a teraz zobaczyła dopiero cenę :szok: myślałam, że to tańsza impreza, skoro namiot już za trzydzieści kilka złotych można kupić.
 
Oleńki skarby też śliczne, ciekawe jak sobie będzie radziła z tą kolejką?
A zoo chyba musi pod kontrolą zwiedzać, bo widzę maleńkie elementy, zebra jest fajna, łepek ma jak osiołek z "Kubusia Puchatka" zwieszony :-)
 
Fajne to lego duplo, bo mozna je laczyc z innymi klockami z tej serii. Marcel tez jakies dostanie.

Sliczna sukienka dla Olci.

No i widzisz, dobrze, ze nie kazalam kupic tego namiociku z tunelem.
A te drewniane klocki wydaja sie fajne, sa cale zestawy, podobaja mi sie. Moze na roczek cos kupimy.

Na razie dla Marcela mamy rowerek, stolik edukacyjny, 3 ksiazeczki,tescowie jednak sanki kupili, szwagier jakas niespodzianke szykuje, nie wiem jaka. Od wujK a z Anglii mamy kase, wiec cos dokupimy.
Do tego wielki garaz z drogami, 2 samochody, krzeselko Mammut z ikei, do stoliczka edukacyjnego.
 
reklama
Karolla, my tez kupilismy Irence ta zabawke z Ikei. W Parku Wodnym były te zabawki i bardzo ładnie sie nimi bawiła więc mam nadzieję że teraz tez jej się bedzie podobać.

A ja w ramach lansu kupiłam sobie kapelutek :)
kapelutekkw7.jpg
 
Do góry