reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

reklama
taaa ale najpierw to słynne werandowanie ;D jak tos ie długo praktykuje zanim sie wyjdzie na spacer?

Ewa ;) będę Cię szukać w parku po wózku ;)
 
Myśmy tak prawdę mówiąc nie werandowali wcale chyba. Troszkę trzymałam okno uchylone pokoju, ale jak ją już odzialiśmy w kombizenony, to stwierdziliśmy, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wyruszyć na króciutki spacerek, bo akurat ciepło było. I wszystko gra :).
 
Ok Antares!
My werandowaliśmy dziecko przez 2 dni, a na trzeci jak chciałam wyjść to siedział przy cycu 2,5 godziny.
Już nie mam siły wybiorę się chyba w poniedziałek do jakiejś poradnia laktacyjnej.... :(
 
reklama
Skoro o zakupach to ja się pochwalę:

W końcu kupiliśmy kocyk;D
plus1.jpg


I takie nosidełko - fajnie bo do półtora roku się przyda a planujemy w przyszłe wakacje w góry bryknąć i wózek weźmiemy swoja drogą ale nosidełko też trzeba bo nie wszędzie się dostaniemy z wózkiem ;D
pr9.jpg

 
Do góry