reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

A ja juz 3cie dziecko będe woziła w najwspanialszym(jak dla mnie) wózku świata...
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=8oQzihyiMlo]YouTube - Mountain Buggy Urban stroller overview[/ame]
Troche juz jest zjechany...ale baaardzo go lubie :-)przy pierwszej córce miałam 4 wózki aż tarafiłam na ten! Dla dzidka trochę mam małą gondolkę...bo naprawdę jest maleńka...ale oby do marca a potem przesiadamy sie do spacerówki :-)
jeśli jeszcze sie zastanawiacie nad zakupem wygodnego wózka...naprawdę polecam :-)
 
reklama
Agga24 bardzo fajny wózeczek, a mebelki z łóżeczkiem prześliczne i rzeczywiście niedrogie. Niestety ja też z urządzaniem pokoju dla Maluszka będę musiała poczekać jeszcze ponad rok dopóki się nie wybudujemy:-(
 
Ja też ciuszków nie mam za wiele, ale w razie czego dokupię później. A dzisiaj wreszcie zrobiłam zakupy "kosmetyczne", wszystkie wkładki laktacyjne, husteczki, pampersy i inne takie. Wydałam znowu kupę kasy, a tak naprawdę kupiłam tylko to, co najpotrzebniejsze. Jutro pakuję torbę do szpitala. I w zasadzie jestem gotowa.
 
hehe, dziewczyny, nie szalejcie tak z tymi ciuszkami :-D wiem, wiem, latwo mowic, jak to takie wszystko piekniusie i w ogole wykupic by mozna caly sklep :-D:-D moje szulady wygladaja mniej wiecej tak samo, ale ... gdzies tak z 3/4 ciuszkow nie zdazylam nawet przymierzyc Zuzi :tak: tak na serio to uzywam 5 spiochow, 5 bodziakow na krotki rekaw, 5 na dlugi i to wszystko :-) a mala juz wyrasta i trzeba ruszyc na kolejne zakupy, tyle ze teraz juz w znacznie mniejszej ilosci :happy2: pozdrawiam!!
 
WITAMY WSZYSTKIE OCZEKUJACE NA DZIDZIUSIA MAMY ORAZ TATUSIÓW.

CHCIELIBYSMY ZAPROSIC PANSTWA DO ZAKUPOW WOZKOW QUINNY, W NASZYM SKLEPIE, NA KTORE PRZYGOTOWALISMY SPECJALNA OFERTE PROMOCYJNA Z OKAZJI OTWARCIA SKLEPU.

DLA WSZYSTKICH RODZICOW Z FORUM BABYBOOM, KTORZY ZDECYDUJA SIE NA ZAKUP WOZKA QUINNY W NASZYM SKLEPIE PRZYGOTOWALISMY SPECJALNA OFERTE RABATOWA


ZA ZAKUP WOZKA QUINNY BUZZ 3 LUB 4 UDZIELAMY 6% RABATU ORAZ DODAJEMY DO WOZECZKA:
*ORYGINALNY SPIWOREK QUINNY(199 zł.) W KOLORZE WOZKA *ORAZ ORYGINALNY KOSZ NA ZAKUPY QUINNY (69 zł)

ZA ZAKUP ZESTAWU QUINNY BUZZ 3 LUB 4 Z GONDOLA UDZIELAMY AZ 10% RABATU ORAZ DODAJEMY DO WOZECZKA
*ORYGINALNY SPIWOREK QUINNY(199 zł.) W KOLORZE WOZKA GRATIS
*ORYGINALNY KOSZ QUINNY NA ZAKUPY(69 zł) GRATIS


WSZYSTKICH RODZICOW ZAINTERESOWANYCH NASZA OFERTA ZAPRASZAMY NA NASZA STRONE


JESTESMY OFICJALNYM SPRZEDAWCA WOZKOW QUINNY, ORAZ LEGALNIE DZIALAJACA FIRMA NA POLSKIM RYNKU.

UWAGA!!!
PRZY SKLADANIU ZAMOWIENIA W POLU UWAGI NALEZY WPISAC PROMOCJA BABYBOOM ORAZ SWOJ NICK.

W RAZIE PYTAN PROSZE PISAC NA MAILA POSTARAMY SIE ODPOWIEDZIEC W JAK NAJKROTSZYM CZASIE.

info.swiatdziecka@gmail.com

POZDRAWIAMY SREDECZNIE I ZAPRASZAMY NA ZAKUPY.
 
Ja też ciuszków nie mam za wiele, ale w razie czego dokupię później. A dzisiaj wreszcie zrobiłam zakupy "kosmetyczne", wszystkie wkładki laktacyjne, husteczki, pampersy i inne takie. Wydałam znowu kupę kasy, a tak naprawdę kupiłam tylko to, co najpotrzebniejsze. Jutro pakuję torbę do szpitala. I w zasadzie jestem gotowa.


No właśnie ja mam pytanie co do kosmetyków, jakiej kupowałaś firmy?Bo mam dylemat:baffled::baffled::baffled:
 
No właśnie ja mam pytanie co do kosmetyków, jakiej kupowałaś firmy?Bo mam dylemat:baffled::baffled::baffled:

Paola27 - co do kosmetykow dla dzidziusia, to, jesli moge poradzic, nie kupuj zbyt wiele, na poczatek wystarczy emulsja oilatum (dosc droga, pol litra kosztuje kolo 60 zl, starcza na m-c, ale warto - jest rewelacyjna, nawilza i natluszcza skorke dzidzi), szamponu nie kupuj, bo nie wiadomo, czy maluch bedzie mial tyle wloskow, by byla potrzeba mycia szmponem :-D, (a pozniej to bardzo polecam wyprobowanie serii oilatum, ja mam szampon, krem, mydelko i emulsje do kapieli, a Zuzia nie miala jeszcze zadnych problemow ze skora) kremow tez nie ma co, tyle co do pupci - mi, tzn. mojej malej akurat pasuje tylko masc robiona w aptece, od linomagu i sudocremu byly odparzenia :-(; chusteczki papmers sa swietne (udalo mi sie kupic w selgrosie cztery 6-scio paki, wyszlo po 4,5 za sztuke:tak:) za to nie polecam za zadne skarby huggies - pieluchy byly dosc "twarde" i podraznialy skore na brzusiu, a chusteczki nawilzane byly jak z bibuly i rwaly sie przy wyjmowaniu z opakowania - porazka:angry:, nivea dosc fajne; wkladki laktacyjne super i stosunkowo tanie firmy baby ono, warto tez dla dzidzi kupic sol fizjologiczna w sprayu do noska - marimer jest ok, juz od pierwszych dni zycia mozna nawilzac slozowki szczegolnie teraz, gdy mamy juz sezon grzewczy...
 
reklama
Do góry