reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

asiulkaa mi też się wydaje, ze to bez różnicy jakie kupisz...ja kupiłam mniejszą butelkę bo zamierzam karmić piersią więc tak tylko do herbatki czy rumianku...ale zawsze można kupic iększa a mniej nalać:tak:

My dla żabki juz mamy wszytsko kupione tyylko zostało odebrać materacyk i wkład do pościeli..bo rescza jest jak juz to mam to się czuje dużo spokojniejsza:tak: teraz tylko pranie prasowanie i dla mnie jakis szlafroczek i koszula do karmienia jakiiś stanik do karmienia i wszytsko
 
reklama
Ja mam jeszcze z czasów Misi Laktator Aventu i są tam dwie male buteleczki, wiec na razie nie kupuje nic dodatkowego.

Okruszek, fajnie, ze masz juz wszystko prawie, ja nadal jeszcze musze sie wybrac po kosmetyczno-higieniczne zakupy, no i wanienka i leżaczek do kąpieli zostały. Dlasiebie nie mam wielu rzeczy, ale ostatnio szukając szlafroka kupiłam taki dłuższy sweter milusi zamiast niego, bo nie cierpię szlafroków i nic mi sie nie podobało...
 
Ja zakupy mam juz z glowy, wszystko kupione...no chyba ze o czyms mi przypomnicie piszac w wątku. A tak to mniej wiecej wyglada
 

Załączniki

  • STP62889.jpg
    STP62889.jpg
    391,6 KB · Wyświetleń: 52
  • STP62890.jpg
    STP62890.jpg
    405,7 KB · Wyświetleń: 52
  • STP62891.jpg
    STP62891.jpg
    401,6 KB · Wyświetleń: 51
i jeszcze....a na koncu jeszcze mala górka do wyprania, ale pralke szlak trafił:-(
 

Załączniki

  • STP62892.jpg
    STP62892.jpg
    335,8 KB · Wyświetleń: 42
  • STP62893.jpg
    STP62893.jpg
    356,1 KB · Wyświetleń: 42
  • STP62894.jpg
    STP62894.jpg
    330 KB · Wyświetleń: 38
  • STP62895.jpg
    STP62895.jpg
    503 KB · Wyświetleń: 39
Anoli zakupki rewelacyjne..moja szafka wygląda podobnie....tylko u mnie jesce musza wejsc rzeczy moje i misia:p hahaah chociaż ostatnio posegregowałam troszke ciuszki i to co jest na 6 misiecy i wzwyz to mam narazie w pawlaczu popakowane....:sorry2:
 
moj wózio w wersjo spacerowej. Dla mnie jest ok, nie jest dziecko tak wygiete jak w foteliku a to ze nie lezy na plasko... dziecko majace 6-7 mies nie musi juz plasko calymi dniami lezec
 

Załączniki

  • 100_3837.jpg
    100_3837.jpg
    52,2 KB · Wyświetleń: 57
  • 100_3839.jpg
    100_3839.jpg
    47,1 KB · Wyświetleń: 57
anoli - jestem pod wrazeniem, zaczelam sie zastanawiac, czy ja nie mam za malo, hahaha

Cyprysiowa - to jednak spacerówka kubełkowa jak widzę, ale i tak śliczna, chociaż ja jednak mam ciśnienie na rozkładane, bo Misia zawsze spała mi w wózku.
 
reklama
Do góry