reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy

Myśmy się poskładali rodzinnie i kupiliśmy mojej mamie na 50. nowy rower (jako że nie posiada prawa jazdy) i terez szybciej może dotrzeć do swojego ukochanego wnusia :)
 
reklama
Dziewczyny pisałyście kiedyś o czymś co mieści sie pod łóżeczkiem zamiast szuflady i można kupić to w IKEI :tak: możecie wysłać link jeśli oczywiście jest to dostępne na stronie;-)ja nie mogę tego znaleźć.....
dzieki:-)
 
Ja tez z innej beczki. Dziewczyny jakich wkladek chigienicznych uzywacie? Które mogłysbyscie polecic? Ja uzywałam dotychczas naturella albo descreet ale maja jakis slaby klej, po chwili mi sie odklejac zaczyna,

Cyprysiowa ja używam juz naprawdę bardzo długo always i jestem naprawdę zadowolona...nie odklejają sie i przyjemnie pachną....;-)
 
Madzienka ja te pokrowce nawet widziałam w zwykłych supermarketach, więc po prostu musisz poszukać :)

Chciałam się pochwalić swoim ostatnim zakupem, bo jestem z tych pajacyków niesamowicie zadowolona m.in. i chyba przede wszystkim z jakości :) Może któraś z Mam też się skusi, bo widziałam, że sprzedawca ma je znowu wystawione :)))

NEXT NOWE PAJACYKI ŚPIOSZKI 0-3 mies 3 PAK (418340168) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

Pozdrowionka i mam nadzieję, że w końcu będą dni, kiedy będziemy w lepszych nastrojach niż ostatnio... Mnie też kompletnie nic się ostatnio nie chce :-(
 
Arlets, czy dobrze pamiętam, że podawałaś kiedyś link do takiej fajnej poduszki? Jeśli tak, to chciałam zapytać, czy już ją otrzymałaś i czy rzeczywiście taka fajna, a konkretnie czy faktycznie się sprawdza :-)
 
A my w końcu po wielu, wielu debatach podjęliśmy decyzję i zakupiliśmy spacerówkę Inglesinę Zippy z wpinanym fotelikiem 0-13.
Inglesina

Bo głęboki wózek na pompowanych, dużych kołach mam po Jaśku, a chciałam coś, co zmieści się do bagażnika mojego Clio z możliwością wpięcia fotelika.

W związku z tym mam do sprzedania fotelik 0-13 Graco po Jasieczku, w idealnym stanie. Gdyby któraś z was była zainteresowana to napiszcie na priva.
 
Madzienka ja te pokrowce nawet widziałam w zwykłych supermarketach, więc po prostu musisz poszukać :)

Chciałam się pochwalić swoim ostatnim zakupem, bo jestem z tych pajacyków niesamowicie zadowolona m.in. i chyba przede wszystkim z jakości :) Może któraś z Mam też się skusi, bo widziałam, że sprzedawca ma je znowu wystawione :)))

NEXT NOWE PAJACYKI ŚPIOSZKI 0-3 mies 3 PAK (418340168) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

Pozdrowionka i mam nadzieję, że w końcu będą dni, kiedy będziemy w lepszych nastrojach niż ostatnio... Mnie też kompletnie nic się ostatnio nie chce :-(

Dzięki Semiko będę szukała:tak:
A śpioszki cudne:-D
 
reklama
Dziewczyny mam prosbe, poniewaz moja wyprawka jest jeszcze zerowa, a ja naprawde nie mam pojecia co mam kupic, jakie ilosci i jakie rozmiary, poradzcie prosze:zawstydzona/y:Ile kupujecie body, spiochow i tych wszystkich innych rzeczy?? Czy moze mi ktoras z was mniej wiecej wyliczyc??I jakie rozmiary??bede bardzo "dzwieczna":tak:
 
Do góry