reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Dziewczyny mam prosbe, poniewaz moja wyprawka jest jeszcze zerowa, a ja naprawde nie mam pojecia co mam kupic, jakie ilosci i jakie rozmiary, poradzcie prosze:zawstydzona/y:Ile kupujecie body, spiochow i tych wszystkich innych rzeczy?? Czy moze mi ktoras z was mniej wiecej wyliczyc??I jakie rozmiary??bede bardzo "dzwieczna":tak:

Ja też z chęcia skorzystam:-D
 
reklama
Madzienka ja te pokrowce nawet widziałam w zwykłych supermarketach, więc po prostu musisz poszukać :)

Chciałam się pochwalić swoim ostatnim zakupem, bo jestem z tych pajacyków niesamowicie zadowolona m.in. i chyba przede wszystkim z jakości :) Może któraś z Mam też się skusi, bo widziałam, że sprzedawca ma je znowu wystawione :)))

NEXT NOWE PAJACYKI ŚPIOSZKI 0-3 mies 3 PAK (418340168) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

Pozdrowionka i mam nadzieję, że w końcu będą dni, kiedy będziemy w lepszych nastrojach niż ostatnio... Mnie też kompletnie nic się ostatnio nie chce :-(

Semiko próbuję zlokalizowac te pokrowce na stronce Ikei ale nie bardzo mi to wychodzi...:-pjak bedziesz miaal chwilke wyslij mi link, u nas niestety Ikei nie ma :crazy:więc na razie pozostaje mi tylko oglądanie w necie a później wyprawa na zakupy:tak:dzięki :-)
 
Dziewczyny mam prosbe, poniewaz moja wyprawka jest jeszcze zerowa, a ja naprawde nie mam pojecia co mam kupic, jakie ilosci i jakie rozmiary, poradzcie prosze:zawstydzona/y:Ile kupujecie body, spiochow i tych wszystkich innych rzeczy?? Czy moze mi ktoras z was mniej wiecej wyliczyc??I jakie rozmiary??bede bardzo "dzwieczna":tak:
I ja skorzystam z chęcią, bo to moja pierwsza dzidzia będzie...
Kuzynka mówi, żeby za dużo nie kupować, bo maluch szybko rośnie.... Ale ja nie mam zielonego pojęcia ile:confused:
Na forum "naszym" ale z 2006r znalazłam:
https://www.babyboom.pl/forum/dziec.../wyprawka-dla-dzidzi-do-szpitala-i-domu-4391/

I co Wy o tym sądzicie?
Doświadczone - poradźcie co... please...
 
I ja skorzystam z chęcią, bo to moja pierwsza dzidzia będzie...
Kuzynka mówi, żeby za dużo nie kupować, bo maluch szybko rośnie.... Ale ja nie mam zielonego pojęcia ile:confused:
Na forum "naszym" ale z 2006r znalazłam:
https://www.babyboom.pl/forum/dziec.../wyprawka-dla-dzidzi-do-szpitala-i-domu-4391/

I co Wy o tym sądzicie?
Doświadczone - poradźcie co... please...

Z moich doświadczeń powiem tak:
- Nie warto kupować zbyt wielu ciuszków w najmniejszym rozmiarze (56), bo nie wiadomo, ile będzie miała dzidzia jak się urodzi. Jeśli ok. 55 cm to szybko z tych pierwszych śpiochów wyrośnie i nie zużyje się ich; Więc polecam kupić więcej w rozmiarze 62;
- Jasiek tez był zimowy, więc świetnie sprawdzały się nam pajacyki (wolałam je niż zwykłe śpiochy, bo załatwiają sprawę długiego rękawka, a nic sie dziecku nie podwija pod plecy);
- Tradycyjnych tzn. kaftaników nie używałam w ogóle, moim zdaniem są zupełnie niepraktyczne (właśnie dlatego, że sie podwijają dziecku pod pleckami), za to body spisywały się super;
- Kupując ciuszki zwracajcie uwagę na to, czy nie są zapinane na plecach lub nie mają w tym miejscu jakiś uwypukonych wydruków czy naszywek (to ładnie wygląda, ale dla dziecka jest katorgą);
- Wiem, że wybór jest ogromny i trudno sie oprzeć pokusie tych wszystkich słodziuchnych cudowności, ale naprawdę nie warto kupować stosów nowych ubranek, bo niemowlaki rosną w oczach i bardzo szybko wyrastają ze wszystkiego. Warto popytać w rodzinie w wśród znajomych, czy ktoś nie ma na zbyciu tych najmniejszych ciuszków, bo zazwyczaj są one po prostu niezniszczone;
- W naszym, grudniowym przypadku, będzie potrzebny kombinezonik - zwróćcie uwagę przede wszystkim na to, jak się go ubiera i zapina, bo to nic przyjemnego wciskać wrzeszczącego i pocącego się w tym czasie niemowlaka to zbyt skomplikowanego, ale ładnego kombinezoniku ;)
 
kupiłam od kolezanki kombinezonik rożowy:)z 5.10.15, a my bedziemy miec chopca.moze ktoras bylaby zainteresowana, cena 25zł dodam rożowa bluze z polarku, rozm 68 idealny stan, wysyłka chyba 8,50 W sumie kupilam go zeby ja finansowo wesprzec, a teraz musze go odsprzedac bo maz mnie z chaty wygoni:-)
baranekkopiaku3.jpg
 
reklama
Do góry