reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
Witajcie
Blizniaki ty masz ten lezaczek z plastikowymi płozami o ile kojaze. Mam pytanie , czy rzeczywiscie sa tak wibracje i czy takie leciutkie ze w ogole ich nie czuc, czy silniejsze ze malenstwo się rusza ?
Pytam się bo na mojego małego to beda musiały byc wibracje na maksa, zeby cos na niego podziałało :zawstydzona/y:
 
Pytia a dlaczego za duże??
Ja byłam chrzczona w wieku 2,5 roku, moja siostra miała 6 lat...sama jeszcze nie chrzciłąm Mani (2,5) roku no i w ogóle u nas chcrzci sie dzieci często starsze...takie 2-3 latki(tzn w moim srodowisku) :-)
Więc fajnie, że propozycje są tez dla starszaków :-)
A ciuchy fajniusie !
 
Ja tez nie uwazam ze za duze;-) teraz naokolo jak obserwuje u znajomych to zadko kto chrzci dziecko przed 6 miesiacem , ale kazdy robi jak chce;-) my tez Filipka bedziemy chrzcili dopiero pod koniec lata albo na jesien:tak:ale tak jak mowie to zalezy indywidualnie od osoby;-)
 
Dorotko a jak ci cię chusta spisuje?
Na razie używamy w domu żeby Młody się przyzwyczaił. Na spacery wychodzimy z wózkiem. Myślę, że z punktu widzenia Szymka - super, z mojego - denerwuje mnie sam węzeł - jakaś sztywna. Chyba elastyczna byłaby teraz wygodniejsza ale ta, którą mamy starczy na dłużej. Na pewno sprawdzi się na wyjazdach
aha - tata chętniej nosi małego w chuście niż mama:-)
 
Mamuśki my zastanawiamy sie nad chrztem w święta Wielkancne, może któraś z was wie którego dnia chrzci się dzieci...w Wielkanoc czy w Lany Poniedziałek???:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry