reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

my leżaczek mamy fisher price ten na metalowych płozach i jest świetny!a wibracje naprawde...myślałam ze to pic na wode a to tak wibruje że na całym leżaczku je czuć i mały je uwielbia :-D a mate też kupilismy fishera strone wstecz podałam linka i jest bardzo fajna..malego najbardziej ciekawi żyrafa...powiem wam że fajna sprawa mieć 2rzeczy tej samej firmy bo w tym przypadku można przewieszac zabawki z leżaczka do maty i odwrotnie ;-)
 
reklama
My kupilismy ten z plastikowymi płozami..decyzja męża:-D ale ciesze się zę jesteście zadowolone....my czekamy na przesyłkę..zobaczymy czy naszej niuni spodoba sie leżaczek:-p
 
Ostatnia edycja:
No niesttey ceny niezłe, ale te ubranka w większości nie nadaja sie na tą porę roku, tak mi sie przynajmniej wydaje.

co myślicie o czymś takim, moze ma któraś z was coś takiego:
CHUSTA od narodzin NOWOROCZNA PROMOCJA!!! (528168939) - Aukcje internetowe Allegro
Lub takie:
Chusta Kieszonka + FILMY JAK NOSIĆ na CD, Rozm.2 (530930392) - Aukcje internetowe Allegro

Blizniaki przy Hubercie miałam zupełnie inny model chusty... Jak już to ta druga wydaje mi się lepsza. Tylko nie wiem, czy Magda jeszcze Ci się przyzwyczai, bo chusty najlepiej stosować od samego początku...
 



ooooooooooooo madzienko a czym one sie roznia od tych ktore sa w butelce????? bo tamte tez sa 0+??? kurcze a Fifek nauczyl sie juz ssac butelke tommee, najpierw schodzilo jemy wypicie 90ml mleczka ok 30 minut , pil wolno gdyz ciagnac jej nie potrafil za dobrze , czasami ciagnal a nic nie lecialo gdyz nie ciagnal jej zbyt mocno:-:)-( ale juz sie nauczyl i teraz 120ml wypija w 10 minut:-D:-D mimo tego ze mleczko jest gestsze a dziurka mala ale poprostu mocniej sie zassie w nia i jemu idzie:-D:-D ale i tak musze te smoczki wieksze kupic na zas:tak: dziekuje za info:tak:
 
Tygrysku te smoczki mają taka mała dziurkę jak te 0+ ale jest ona przecięta krzyżykiem i teraz zależy jak mocno dziecko ciągnie robi sie wieksza...u nas super sprawdza się:tak:
Nie nadają się do herbatek :sorry2:
Nasza Julcia tez ma niezłe tempo jedzenia ale troche oszukujemy ją..dajemy butelkę...po chwili wyjmujemy i dajemy smoka i tak co chwilę zmiana..je wolniej:tak:
 
reklama
Tygrysku te smoczki mają taka mała dziurkę jak te 0+ ale jest ona przecięta krzyżykiem i teraz zależy jak mocno dziecko ciągnie robi sie wieksza...u nas super sprawdza się:tak:
Nie nadają się do herbatek :sorry2:
Nasza Julcia tez ma niezłe tempo jedzenia ale troche oszukujemy ją..dajemy butelkę...po chwili wyjmujemy i dajemy smoka i tak co chwilę zmiana..je wolniej:tak:

u nas pediatra wlasnie mowila zeby dawac dziecku jesc z butelki mleczko ale z przerwami, gdyz wtedy podobniez lyka mniej powietrza:tak:
 
Do góry