reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
Dzirewczyne, które stosujecie chusty lub nosidełka, pochwalcie sie jakich uzywacie i czy jesteście zadowolone.

Co myślicie o takim czymś:
ACTIVE INFANT nowy 6kolorow PROMOCJA wysyłka 24h! (518904742) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

blizniaki2000 odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam to nosidło. Miałam takie i sprzedałam . Włozyłam mojego synka do niego 2 razy i był płacz i wytrzymał z 10 minut. Polecam nieco droższe ale i zdrowsze chusty. Polecam zamówienie u tej dziewczyny : melkaj - Onet.pl Blog , ja w marcu będę już miała . Natomiast koleżanki z BB mają i sobie bardzo chwalą.

Ola2in1 mata rainforest ekstra tylko szkoda że podłużna a nie kwadratowa , bo jak dziecko będzie miało 4-5 miesięcy to będzie się kręciło jak wskazówki zegara po tej macie, a jaka będzie miał taką podłużną to będzie spadać. Ale powiem Ci że w ogóle rzeczy fisher prica są super, Madziara ma taką matę kwadratową i super. Ja mam zwykłą matę i też nie narzekam. Chociaż dziecko tak naprawdę zaczyna się tą matą interesowac jak ma ponad 3 miesiące.
Polecam Wam za leżaczek szczególnie rainforest : FISHER PRICE K2565 LEZACZEK RAINFOREST USPOKAJA SS (524546859) - Aukcje internetowe Allegro . Ja mam nieco inny ale jak mój syn usiadł na tym leżaczku u koleżanki to normalnie przez prawie godzinę go nie było - na pałaku jest żaba i małpa które się ruszają i tak zaabsorbowały wówczas 2 miesięcznego Adasia.
dunia221 ten leżaczek można bujać a raczej on tak jakby lekko skacze . Trudno to nazwać bujaniem , ale rusza się. No ale jak dziecko dorośnie to samo się nie będzie bujało bo się nie da. Jeśli natoamist macie więcej pieniędzy to zainwestujcie huśtawko-leżaczek : FISHER PRICE M6710 HUSTAWKA RAINFOREST LEZACZEK SS (522564082) - Aukcje internetowe Allegro.
Ja ma taki leżaczek : LEZACZEK FISHER PRICE M7930 DO 15KG @E@ WYS 12H (524919348) - Aukcje internetowe Allegro i na nim moj syn sam się buja , no ale załapał o co chodzi w tym bujaniu jak miał z 4,5 miesiąca, ale powiem Wam że nie wyobrażam sobie życia bez tego leżaczka , bardzo ułatwia życie :-D

Przepraszam w ogóle że tak do Was się wkradłam bez pytania i tyle jeszcze napisałam. Już zmykam do swoich lipcówek :-)
Niech Wam się ładnie dzieciaczki chowają.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Dzirewczyne, które stosujecie chusty lub nosidełka, pochwalcie sie jakich uzywacie i czy jesteście zadowolone.

Co myślicie o takim czymś:
ACTIVE INFANT nowy 6kolorow PROMOCJA wysyłka 24h! (518904742) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

Ja tez odradzam, wszystkie nosidełka zresztą, w których ciężar opiera się na szyji, a nie na obu ramionach. Porządne nosidełko musi miec dwie szelki, jak plecak, w przeciwnym razie noszenie dziecka w nim to katorga i zabójstwo dla kręgosłupa.

My tym razem kupiliśmy Fisher Price i jest naprawdę rewelacyjne.
Fisher Price MODULARNE NOSIDELKO M5653 sysAIR FLOW (513914678) - Aukcje internetowe Allegro

Leżaczek tez mamy Fisher Price, ale kupiłam używany i też jesteśmy zadowolenie, chociaż nasza Hania aż tak długo w nim nie siedzi, ale jak bawię się z Jasiem, to mogę ją jedną ręką pobujać i na chwilę jest spokój.
FISHER PRICE LEŻACZEK/BUJACZEK WIBRACJE 0-18KG (511604063) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Kupiłam "rureczkę na gazy" i czekam z utęsknieniem...może pomoże. Mały tak łapczywie je, że połyka powietrze, potem trzeba długo czekać, aż mu się odbije. Potem strasznie się męczy, aż puści bączka
Więc może ta rureczka...
 
Do góry