reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Taka Mama i Ganiolek - śliczniusie te wasze pokoiki-brakuje już tylko maleństwa.Środki lokomocji też bardzo ładne !!
Jaosia - bardzo ładny i praktyczny ten leżaczek.Ja właśnie czekam na listonosza kiedy mi przyniesie.

A taki oto kojec już do nas płynie-niestety trzeba trochę na niego poczekać(ok 5 tyg.).Ja flaki sobie wyprówałam na licytacjach na allegro i dopiero post Kasi mnie uświadomił,że przecież koleżanka jest w Usa i mogłaby popatrzeć na ceny tam.I byłam w szoku-kupiła mi go za 99 dolarów !!Plus przesyłka 38 dol-ale i tak w sumie udało nam się go kupić za połowę ceny u nas.Dobrze,że wózek planujemy kupić dopiero na wiosnę-rozbudowaną spacerówkę-już sie orientowałam i ceny też co najmniej o połowę niższe-jeszcze jak sie na okazję trafi i akurat jest promocja....Teraz mamy od koleżanki głęboko-spacerowy-myślę,że na razie wystarczy.
 

Załączniki

  • kojec.jpg
    kojec.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 36
Ostatnia edycja:
reklama
ganiolek najbardziej mi się podoba ten organizer na łóżeczko. Ja kupiłam w TESCO taki do powieszenia na drzwi, ale go powieszę na ścianie, bo ma chyba 120 cm wysokości i 4 pary dużych kieszeni
 
Kobietki, śliczne pokoiki mają Wasze dzieciątka.
Mi się udało dziś ufocić nasz.
pokojcq6.jpg


pokoj1xa4.jpg


pokoj2ll2.jpg


pokoj3uq3.jpg


pokoj4yh2.jpg


pokoj7ud2.jpg


pokoj8fu3.jpg


pokoj9er7.jpg


Dodatkowo kołyska przy naszym łóżeczku
pokoj5mi6.jpg


i mata
pokoj6qc9.jpg
 
jussti, toz to arcydzielo!!!!!Genialnie zrobiony pokoik. Ja sie nawet nie wychylam z wlasnym teraz , bo to tylko kacik przechodni montowany w pospiechu i prowizorce...
Jestem pod wielkim wrazeniem
 
Jussti pokoik super, zdradź proszę jakie farby masz na ścianie, myślę o podobnym zestawieniu do jednego z pokoi dziecięcych. I jakie masz rozmiary sako od 2 dni przymierzam się do zakupu i zdecydować się nie mogę.
 
reklama
Asiu, a ja mam takie pytanie: co dokladnie zapakowalas mezowi do torby na wyjscie? Tylko ubrania dla siebie i Tomcia?Bo wlasnie nad tym siedze...profilaktycznie wlozylam temu mojemu pacankowi zestaw na zimno i cieplo, ale nie wiem na co jeszcze powinnam zwrocic uwage, a zostawic to Ł. to bede boso wracac ze szpitala:-p
 
Do góry