reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

A ja byłam w sobotę w rossmannie i trafiłam na promocję pampersów. Za paczkę newborn 1, 43szt.(2-5kg) zapłaciłam 22.99zł. Wydało mi się to bardzo niedużo i wzięłam 2 paczki. A póżniej w innym miejscu widziałam po 29.99zł. A w sklepie po ponad 40zł.
Przed chwilką też zamówiłam pościel do łóżeczka no i pokupowałam też wszystko co potrzebne do szpitalnej torby (tylko brakuje mi podkładów poporodowych)..
 
Ostatnia edycja:
reklama
No Galarecia, już czas, Twój suwaczek pokazuje tylko 17 dni:-) szykuj się spokojnie, dobrze, że już prawie wszystko masz skompletowane.
I gratuluje udanych pampersowych zakupów, oby te pieluchy Wam się sprawdziły!
 
izoldzia - dzieło przepiękne
A ja wczoraj zakupiłam chustę:
mintchocolatechips2.jpg

Coś od siebie mogę Wam powiedzieć tak za około tydzień, ale na forach jest wysoko oceniana i do tego z przesyłką do Polski wyszło mi raptem 47$.
 
Izoldzia - śliczny sweterek
Jussti - chusta wygląda super :) ciekawe jak będzie się sprawdzać...

A ja mam prośbę do mam, które pisały o przerabianiu karuzelki Fisher Price z baterii na podłączenie sieciowe (nie pamiętam, która z Was o tym pisała). Podajcie więcej szczegółów odnośnie przeróbki tj. jak to zrobić i czy dobrze kojarzę coś o ładowarce do Nokii?
 
Izlodzia Ty to masz zdolnosci manualne, sliczny sweterek.:-):-D
Jussti fajna chusta:-D:-)
Sylwia masz racje co do tych rozmiarow zawsze sie jakos wykorzysta.:-):-D
 
izoldzia piękny sweterek, zazdroszcze takiego talentu:tak:

justi świetna chusta, ja jeszcze się nie zdecydowałam na zakup chusty, ale myśle że to będzie porzyteczny zakup
 
Izoldzia ale ty zdolna jesteś :shocked2:Sweterek śliczny. Dzidzia będzie miała piękną pamiątkę od mamusi :sorry2:

Justi chusta super, fajny kolorek :-)
 
UFF, wreszcie mam z głowy, dziś zakupy w hurtowni i w aptece, w samej hurtowni 300 zł, a w sumie to może i z 500 :szok:
zakupione:
stojak do baldachimu, przewijak, nożyczki do paznokci, szczoteczka do włosów, termometr do wanienki, wanienka, butelka canpol lovi baby 250 ml, szczotka do butelek, smoczki uspokajające, 2 prześcieradła z gumką, mydło bambino, bo żele podobno stosować lepiej po upływie miesiąca, oliwka bambino, bo u Moniki sie sprawdziła, torba do wózka
podkład frotte z ceratką do łóżeczka i okrycie z kapturkiem
Zdjcia-0174.jpg

kocyk polarowy
Zdjcia-0172.jpg

becik albo rożek
Zdjcia-0173.jpg

pieluchy flanelowe
Zdjcia-0171.jpg
 
reklama
Do góry