reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

AMANDIA wózeczek super kurcze i za takie pieniążki wiesz mnie z ztego kompletu przydałaby się to dla starzego dzieciaka ta podstawka Twoja ALA będzie bardzo zadowlona
 
reklama
amandia z tym wózkiem to rewelacja, naprawdę udany zakup

aniu oczarowało mnie to kubusiowe łóżeczko, prześliczne
 
Amandia wózek super.

Aniu ale śliczności Kubusiowe.

To ja już mam pierwsze uwagi co do zakupów. Tak wszędzie chwalone butelki Tommee Tippe u nas są niewypalem. W porównaniu do Aventu mają większy smoczek i Tomcio z nich nie pije. To samo smoczki uspokajacze 0-6 Tommee są wielkości powyżej 6 miesiąca Aventu. Już na szybko się z Aventem przeprosiłam, bo glukozę na zbicie żółtaczki musimy podawać.

Trafionym zakupem jest poduszka do karmienia. Mamy taką: Fasolka Motherhood - poduszka do karmienia | Motherhood.pl
 
Amandia - zakup świetny! My też wzięliśmy używany i jestem zadowolona - na razie z wyglądu:) zobaczymy jak się sprawdzi:)

Asiu - akurat mnie cieszą Twoje rewelacje - w szafce buteleczki Aventu i podusia do karmienia też pod ręką:)
 
ASIOCZKU przyjrzalam sie tej podusi o której piszesz hmmm chyba sie skuszę nawet sprawdziłam czy mogę ją gdzies blisko mnie kupic okazało się ze tak wiec jak tylko męzuś będzie mial chwilkę skoczymy i obejrzymy.Co do butelek heh jeszcze nie zakupiłam jak trza będzie wysle R do sklepu i kupi przy Filipku kupiłam i nie potrzebowałam jej bardzo długo bo on nie chciał pic nic innego jak tylko moje mlesio.
Ale kiedys kupiłam butelkę z NUKa tylko że poj 300ml miała byc dla Zuzi ale Filipowe butelki juz nie obejmowały takiej ilości kaszki wieć to junior z niej pije powiem ze jest fajna i smoczki sa nawet nawet.
 
ja już kiedyś pisałam, że ponoć najlepsze są butelki canpol lovi ze smoczkiem dynamicznym i na pewno taką zakupię
 
Aniu prześliczne rzeczy, tylko dziękować teściowej za takie prezenty.
Amandia wózek świetny, wydaje cię być leciutki
 
reklama
Do góry