reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Sylwia jesli chodzi o wanienke ta Fisher Price to ona moim zdaniem nie jest za bardzo funkcjonalna (widzialam u kolezanki). dziecko nie jest zamoczone tylko lezy w powietrzu i jest mala przestrzen do nabierania wody z wanienki, aby polac dziecko.
Ta skladana jest dosc ciekawa,:-);-)
Ja dzisiaj zakupilam dla Natlaki torbe na wyjscia, termometr do uszka i ochraniacz na fotelik i wozek:-):-D Kupilam tez Papmersy - trafilam na przecene i husteczki Huggies, mam zamiar wyprobowac na sobie, a potem na Natalce- pamietam przygode MamyEmilki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Co do butelek ja tez zamówiłam z TT no i zobaczymy jak to będzie, jak co są sklepy i apteki pod bokiem, mam nadzieję że maluch będzie z nich korzystał
 
Co do waninki to wlsnie mam taka fisher price bo ja sie boje ze mi dziecko sie z rak wyslizgnie a niestety nie mam tu mamy ktora by mi mogla pomoc wiec zawsze jak cos kuuje to zmysla zeby mi to ulatwilo zycie.

A to BMW mojego synka:-)
W wersji travel i z gondolka




jeszcze jet sportowka ale schowana i nie chcialo mi sie wyjmowac

A to jeszcze lozeczko mojego krolewicza tylko czekam jeszcze na posciel
 
Ostatnia edycja:
izoldzia tak mi się wydawało, że ty kupiłaś za 17,50, ale nawet 39 wydało mi się tak niewiele, że uznałam, ze to musiało być przywidzenie.
Byliśmy dziś z mężem w hurtowni i zachwycił się łóżeczkiem turystycznym, ale ponieważ mam i łóżeczko, i materac udało mi się go odwieźć póki co. Te łóżeczka mają jakieś dziwaczne wymiary, nie wiem nawet, czy pościel tam pasuje.
W przyszłym tygodniu chyba go zaciągnę tam z kasą i zrobimy ostateczne zakupy.
 
Rapunzel część łóżeczek turystycznych ma standardowe wymiary 120*60.

Mgwiazda piękne sprzęty. Wózek w moim ulubionym kolorze :)

Syliwa te wanienki najpierw na żywo musiałabym ją zobaczyć, ta rozkładana na wyjazdy może być fajna.
 
Mgwiazda wozeczek rewelacyjny, lozeczko zreszta tez.
A widzisz ja wcale nie pomyslalm o tym (odnosnie wanienki). Moja kolezanka tez sam myla dzieciaczka:-):-D
 
przejrzałam tę listę asioczka pod katem, co by ewentualnie kupić i nie zauważyłam jednej ważnej rzeczy, a mianowicie folii do łóżeczka, którą się wkłada między materac a prześcieradło, wg mnie niezbędna
 
Rapunzel ja miałam zakupioną folię, ale nigdy jej nie założyłam. Jakoś folia mnie odrażała szczególnie latem. Teraz leżąc na patologii mając sztuczny materac zapacałam się straszliwie więc folia dla mnie odpada.
 
Mgwiazda śliczne sprzęty.
Rapuzel ja mam dwa podkłady takie, jeden był gratis do pościeli drugi w aptece kupiłam, zobaczymy czy się przyda
 
reklama
Rapunzel ja mam tez podklady i mam zamiar pomiedzy posciel i materac wlozyc. Mam tez ochraniacz na materac tak wiec bedzie na pewno jakas ochrona:-):-D
 
Do góry