reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Evciu, a Bastra nie kupowała tej karuzeli na jakiejs promocji? tak mi sie cos kolacze, ze wlasnie ta , tylko z nieco innymi zwierzaczkami( albo mi sie pokiebasilo). Cofnij kilka stron i zobacz co Bastra pisze, ale z tego co pamietam to chwalila:tak:
 
reklama
Izoldzia i Niunia ciuszki sa bardzo ladne:-):-D
Niunia lozeczko z tego co widac bardzo fajne.:-)
Ona_mika posciel rewelacyjna:-)
Wczoraj troche poszalam na zakupach: kupilam kosmetyki dla malej i masc do pupy. Byla jeszcze z masc z cynkiem, ale wlasnie nie wiem czy to sie uzywa gdy sa jakies duze odparzenia na pupci?:baffled: Dla siebie wklady do biustonosza i jednorazowe majty.:confused::confused:
Jesli chodzi o pieluchy dla malenstwa to jeszcze poczekam, blizej terminu, a co do firmy to jeszcze nie ma sprecyzowane: moze Pamper, Huggies
 
Evcia ten wózek który wybrałaś też jest bardzo fajny. Jeszcze nie wiem na co się zdecydujemy ale dlatgo myśle o F3 ponieważ albo musimy kupić inną butle na gaz do samochodu taką chowaną w kole albo ten F3 i cenowo to samo wychodzi. Nie widziałam tych wózków więc jeszcze się nie zdecydowałam :)

Niunia łóżeczko super, ubranka śliczne :)

Ona_mika nie pomoge w sprawie klimy bo zupełnie się na tym nie znam :/

hmmm jak wklejałam link do pościelki to działał ale będzie taka :)
p1.jpg



p2.jpg
 
No a ja się wam pochwalę moją kreacją na wesele lipcowe. Może nie jakaś rewelacja, ale mi takie coś się od samego początku podobało jak tylko to zobaczyłam no i dzisiaj mama mnie wyciągnęła do mnie do miasteczka na bazarek no i wróciłam z kreacją..
IMG_0715.JPG

A w galerii wstawię siebie w tym..
 
Ostatnia edycja:
Galareciu - jestem pod wrażeniem! śliczna dziewczęca kreacja!

Misia - pościelki urocze:) Do mnie też - mimo strajku poczty - w końcu dojechały:)

Ale - co najważniejsze - mamy wózek!!! Rozsądek nakazuje schować rodzicom do garażu, bo ładnie zapakowany, ale nie wytrzymałam i rozpakowałam, Tomek będzie dzisiaj skręcał:) Oczywiście się pochwalę;) już w częściach wygląda super. Chyba w sypialni będziemy go trzymać;))) Mam nadzieję, że okaże się dobrym zakupem w dobrej cenie, bo kupiliśmy na allegro używanego implasta trójkołowca, zresztą pomożecie niedługo ocenić, a użyteczność zweryfikuję z pomocą Oli za kilka tygodni;)
Ale się cieszę;) to nasz pierwszy większy zakup.
 
Piękne rzeczy powstawiałyście, tylko pozazdrościć :-)
Ja nadal czekam na forsę:-(
Ale w lipcu to już kupię, co trzeba na pewno.
Co do pampersów, to bolesna prawda jest taka, że im większe rozmiary, tym jest ich w tej paczce mniej, ale tych małych w megapaczce naprawdę jest sporo.
Ja na początek tez kupię pampersy. Podobno najlepsze są Huggies, ale jak używałam kilka lat temu, to nie widziałam różnicy, brałam te, które się bardziej opłacało.
Co do tańszych pieluch, jak np z belli, to niestety nie ta klasa, na noc nie zdawały egzaminu, ale używałam ich chętnie jak mała miała biegunkę ;-)
 
GALARecia super kreacja i co najwazniejsze moze wykorzyastac ja pózniej

JA na poczatek to pampery a pózniej sie okaże uzywałam huggies ale pózniej zaczęły przepuszczac kupowałam belle ale tez jakoś hhe a teraz kupilam dada w biedronce powiem tak podobne do huggies tylko tańsze a ROSZPUNKA ma racje im większy rozmiar pampera tym mniej w paczce bez sensu..........

MISIA posciel słodziutka szkoda że mam kilka kompletów bo chyba tez bym się nie oparła i kupiła
 
eevciaa tak ja kupiłam tą karuzelke ale jej jeszcze nie montowałam więc ciężko mi Ci doradzić w sprawie melodyjek.Asioczek ma tez tą karuzelkę i używała jej juz przy Majeczce więc jej opinia będzie najlepsza. Ja kupiłam ją za 108 zł na allegro. Zobacz czy są jeszcze na promocji....

Galarecia sukienka extra...:-)
 
Bastra bluzeczka i spódniczka:-) Miałam do wyboru jeszcze całe czarne (tzn czarna bluzka i czarna spódniczka) albo całe białe (i bluzka i spódniczka biała), albo na odwrót niż mam czyli czarna bluzka i biała spódniczka.. No ale mama powiedziała że tak najlepiej.. Jeszcze tylko muszę do tego kupić buciki no i może jakąś ładną niedużą torebeczkę.. No i tak myślę, że wyprostuję sobie włoski na to wesele i może jakąś ładną opaskę do tego z kokardką?? Co wy na to??
 
reklama
Ponoć są dobre pieluchy Happy. Siostra używa i sobie chwali. A ponoć dosyć sporo tańsze od pampersów, bo duża paczka ok 32-33 zł.
Ja na początek kupiłam Pampers, i myślę że będziemy się ich trzymać bo są dobre a znajomyzaproponowała że może nam załatwić troszkę taniej. Jego żona pracuje w PG i mają zniżkę pracowniczą.

Dziewczyny dzięki za pomoc w doborze materacyka. Napewno skorzystam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry