reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

ona_mika fajniuni ten fotelik i za jaka fajna cenę

asioczek troszkę sie zagubiłam nie jestem geniuszem w te klocki ale jakos uffff to body akurat dostałam od znajomej która przyleciała z kanady cudny

co do butelek to pamietam za pierwszym razem tez sie zaopatrzyłam a tu zonk mój synus tolerował tylko pireś ani wody nic także tym razem chyba daruje sobie na poczatek ten zakup
 
reklama
U nas sprawdziły się butelki Aventu Maja ze względu na utrzymującą się żółtaczkę musiała być dopajana wodą z glukozą jak miała kilka dni więc butelka była potrzebna. Teraz mam na wszeli wypadek 2 małe kupione kiedyś zapewne się przydadzą.
 
Izoldzia polecam go, bo widziałam na żywo, lepiej nie kupować "kota w worku" i zobaczyć jak on na prawdę wygląda, jaki ma materiał itp jak dla mnie bardzo sie podoba

A co do butelek to kupię 2 z TomeeTippe jedną 150ml drugą 250ml, smoczki tez z tej firmy, jakoś mi sie spodobały
 
Izoldzia super ubranka :)Evciu, Kegle bardzo podobają mi się wózki z Jedo Ja zastanawiam się nad classic lub Fun 3 i chyba na tym F3 pozostanie bo zmieści nam się do bagażnika stelaż po złożeniu. Myślę ze na wertepy ten Fun 3 też będzie dobry ma pompowane koła dobrą amortyzacje przednie koło można zablokować żeby nie skręcało jak szalone więc mam nadzieje że się sprawdzi.Co do butelek kupuję jedną TomeeTippe 150ml (i będzie jeszcze jedna butelka przy laktatorze) a później zobaczę jak się sprawdzą to dokupię na allegro jeszcze dwie TomeeTippe 260ml takie dekorowane różowe bardzo mi się podobają :) Ona_mika pościelka super ta falbanka bardzo ślicznie wygląda. Ja zamówiłam takąStrona przedmiotu - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego. misie z kwiatkami ale wysłali pocztą i nie wiem kiedy to do mnie dotrze bo poczta strajkuje :/
Przepraszam że tak wszystko w jednym ale jakąś sieczke mi zrobiło z tekstu i nie moge tego cofnąć ah.
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
Izoldzia ciuszki śliczne :tak:
OnaMika z racji tego że tu w każdym mieszkaniu mielismy klimę to co nie co się znam .Zwróć uwagę że w tym linku co podałaś to chyba nie jest klimatyzator piszą ”KLIMATOR” , już w opisie to że trzeba dolewać tam wody mnie zastanowiło...W żaden klimatyzator nigdy nie musiałąm nalewać wody , jej i tak mnóstwo samej się tworzy od zamrażania .I piszą o umieszczeniu pojemniczka z lodem :szok: hehe to już zupełnie odpada , myślę że to nie jest klima :tak:

Przynajmniej tu każdy klimatyzator musi mieć wyjście na zewnątrz.Nawet jeśli jest przenośny to ma rurę którą musisz umieścić w oknie by wychodziło nią gorące powietrze na zewnątrz.
Myśmy raz właśnie tak się wkopali z tym przenośnym (bo tu albo masz centralną klimę albo wstawianą w okno- co nie zawsze estetycznie wygląda i zabiera nieco światła) , więc postanowiliśmy kupić przenośną klimę , na zdjeciu tak ładnie wyglądała .Ale już w domu zaczełam się zastanawiać jak to , gdzie te gorące powietrze ucieka przecież chyba nie na mieszkanie? WYjeliśmy ją z pudła a tu jakieś rury trzeba było w okno wstawiać .Oddalismy ją i kupiliśmy normalnie wstawianą w okno.
Poszukaj jeszcze OnaMika pomogę Ci ile będe w stanie :tak:

tu : http://www.neo24.pl/klimatyzator-ravanson-ky-26.html to jest przenośna klima 100% , ale ile droższa... przenośne klimy zazwyczaj są droższe od zwykłych .I masz podaną moc chłodniczą (9000 Btu) to spoko schłodzi sypialnię średniej wielkości (piszą że 18 m kwadratowych ).
I proponuje nie kupować na necie tylko w sklepie gdzie sprzedawca by Ci wszystko wyjaśnił jak podłączyć i gdzie i żebyś miała możliwość obejrzenia na żywca jak to wygląda.
 
Ostatnia edycja:
Izoldzia Super ubranka. Ja do tej pory nie kupiłam takich śliczności na dziewczynkę. Kupowałam raczej takie rzeczy, które by pasowały w przyszłości również dla braciszka Kamilki (wiadomo, marzy mi się parka)... Ale jak w sklepie zobaczę jakieś różowe cudo to napewno kupię.

Ona_mika Myślałam nad takim łóżeczkiem jak Twoje, tylko bez kołyski, ale jednak zostałam przy tym, które Wam wcześniej pokazywałam- Kuba II z szufladą, Drewex. A pościel z Baby-Raj do niego kupiłam bo mi nie zależało na długim ochraniaczu. 11elementowa pościel firmowa**BABY-RAJ **120x90* (372453250) - Aukcje internetowe Allegro wzór "niebieskie misie na drabinkach". Jak w przyszłym tygodniu przyślą to Wam napiszę jak na żywo się prezentuje.

asioczek Hm... o kurcze, właśnie do mnie dotarło że przecież 260ml to duża strasznie buteleczka jest... (a wydawało mi sie że te co miała szwagierka to były 260ml właśnie). Teraz żałuję że nie wzięłam tej małej. Coraz częściej czuję że głowę tracę w ciąży... Może Canpol już poprawili te butelki i nie przeciekają... Zaryzykuję i drugą buteleczkę kupię Canpol Lovi 150ml.

Misia Ty już lepiej nie pisz o tym Jedo Fyn 3 bo znowu mi się poprzestawia i zmienię zdanie :-p Bartatina-koniec kropka-muszę to sobie powtarzać ;-) Przynajmniej trochę zaoszczędzę bo za F3 bym więcej musiała zapłacić.
 
a to łóżeczko dla mojego Michałka



i pare rzeczy









to narazie tyle oczywiście ciuszków mam więcej tylko muszę czekać na aparat a te fotki były robione komórką jak odzyskam aparat to porobię fotki i pokaże:-):-):-):-)
 
eevciaa ja własnie mam w domciu dużo rzeczy po braciszku Zuli więc zaszalałam z tym rózowym ale na tym juz zchyba zakoncze zakupy w tym kolorze chyba ze..............


własnie zrobiłam częściowo zakupy do torby szpitalnej którą zakupiłam dopiero albo nareszcie wczoraj
U mnie w Rossmanie są PAMPErsy mega paczka tj 98 szt za 42.99 a wczoraj patrzeliśy w marketach to róznie 49.99 48.99 więc myslę ze się opłaca pozatym zobaczyłam w promocji krem NIVEA na slonce w cenie 19.99 normalnie kosztuje ok23.99
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niunia Łóżeczko cudnie się prezentuje, choć troszkę jakość zdjeć kiepskawa. Ubranka oczywiście też piękności. Czekamy na zdjecia z aparatu. Ja w przyszłym tygodniu się trochę pochwalę zakupami ;-)

Izoldzia Ja liczę na to że moja szwagierka w sierpniu mi coś przywiezie z Irlandii cudnego dla Małej, tam są fajne ubranka. Jeszcze nie mam torby do szpitala ani zawartości (choć do kliniki muszę zabrać tylko koszulę, klapki i kosmetyki), zajmę się nią w przyszłym tygodniu.
Na kosmetyki dla Małej też nie patrzyłam jeszcze, tylko zwróciłam uwage na chusteczki Bambino, była promocja- druga paczka 30% taniej. No ale nie brałam bo pomyślałam że jeszcze za wcześnie na to, a może lepsza promocja się trafi hehe. Ja chcę wszystkie kosmetyki z Bambino kupić, taki sentyment mam jakiś, a podobno dobre i nie uczulają.
Jeśli chodzi o pampersy to nie mam pojęcia z jakiej firmy kupić... chciałabym jak najtańsze, wydawało mi się że na Pampers to mnie nie stać ale jak tak czytam 98sztuk ok 45za zł to chyba jednak kupię, chociaż na początek. W piątek będę w mieście to przejdę się do Rossmana i zobaczę jakie promocje mają.

Kilku z Was podobała się chyba ta sama karuzelka co mnie FISHER PRICE KARUZELA Z MISIAMI PROJEKTOR PILOT SS (374712149) - Aukcje internetowe Allegro
Ma któraś z Was już ją kupioną? Albo może planuje któraś zakup w najbliższym czasie? Bo ja ciągle nie jestem pewna czy kupić. Szukałam w internecie opinii i ogólnie były pozytywne. Ale wiadomo, najbardziej ufam Sierpnióweczkom i Wasze zdanie jest najcenniejsze. Zastanawia mnie to jakich akumulatorkow by można używać do tej karuzeli, czy melodyjki są fajne, czy się sprawdza jako lampka w nocy i czy nie przeszkadzałaby przy wyciaganiu Dzidzi z łóżeczka.
 
Do góry