reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Samhain jakby co, to zapraszam po dzidziusia do Tęczy w Kaliszu :-D
Zgadzam się z Ilonką, że wydawanie kolosalnych sum na wózek, to trochę mija się z celem, zwłaszcza, że dla dziecka jeszcze bardzo wiele innych rzeczy potrzeba, tak jak już kiedyś pisałam, jest to istna skarbonka :-p Co do jelpu, to podejrzewam, że tyle na nim zarabiają, że stać ich na najlepszą promocję, ale to wcale nie znaczy, że najlepszy.
 
reklama
GALARECIU mnie osobiście podoba sie ten drugi moze spełniać funkcję np bujaczka{ja tak wkładałam mojego juniora] pozatym mnie w takiej gondolce było lepiej do sklepu wchodzić co nie zmienia faktu ze ten piewszy jest zły tez fajny

Zjezdziłam kurcze tyle marketów dzisiaj i nigdzie DZidziusia nie ma a cena JElpa wbiła mnie w podłogę nic będę szukac dalej

DZIEWCZYNY JAK mam wkleic zdjęcia pomocy!!!!!
 
Galareciu ten pierwszy nie do konca jest do konca wygodny. Pozycja jak dla maluszka 0-9 troche za bardzo siedzaca, a pozniej zwroc uwage, ze od 9 do 18kg zapinasz dziecko pasem samochodowym a nie jest to najlepsze rozwiazanie przy tak malym dziecku. Ten drugi latwiej ze spiacym maluchem do domu przeniesc bez budzenia malego podroznika.

Izoldzia najpierw umiesc zdjecia na stronce internetowej np. www.fotosik.pl tam bedziesz miala linki do skopiowania na forum.
 
Ja wybierajac fotolik patrzylam glownie na wyprofilowanie fotelika i na zapiecia, bo to tez jest bardzo wazne. Tutaj najlepsze sa z 5 "pasami": na ramionka, po bokach i w kroku. Tutaj bardzo duzo jezdzi sie samochodami, wiec to jest naprawde wazne:-):-D
 
A ja znów o butelakch... Przymierzam się do kupna
BUTELKA SAMOSTERYLIZUJACA 250 ml CANPOL LOVI (377859688) - Aukcje internetowe Allegro
ale moją uwagę zwróciła jeszcze inna- BUTELKA silikon WIELOFUNKCYJNA 230 ml CANPOL LOVI (373401770) - Aukcje internetowe Allegro
Czy taka butelka z łyżeczką jest w ogóle praktyczna? Używała może któraś z Was czegoś takiego?

Jeśli chodzi o proszek to ja poszukam Dzidziusia skoro go tak chwalicie, a jeśli nie znajdę to kupię Lovelę.

Wózeczek i jego kolor ostatecznie wybrany, spełnia moje niemal wszystkie wymagania (darowałam już sobie te skrętne koła i przekładaną rączkę) i nadaje się w 100% na moje warunki.
A jest nim Bartatina Freeline (wolę niż Classic bo ma jak dla mnie lepszą budę) na pasach. Któraś z Was też ten wózek ma w planach. No ale zamówię dopiero pod koniec czerwca lub na początku lipca, bo szkoda gwarancji ;-).

Ja też jakiś czas temu szukałam fotelika bo ten który będę miała w zestawie z wózkiem jest taki sobie ponoć, no ale jednak przy nim zostałam bo nie stać mnie by kupować fotelik za kilkaset złotych. A ze strony http://fotelik.info/ (są tu testy fotelików) wychodzi na to że dobry fotelik to spory wydatek.......
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
My się zastanawiamy nad kupnem wózka Jedo Fun 3. Bardzo nam się podobał Implast, ale wersja z fotelikiem kosztuje ok 2200. Szkoda mi tyle kasy na wózek.

Dziewczyny, proszę Was o radę co do materaca do tradycyjnego łóżeczka. Łóżeczko mamy od znajomej, tylko materac musimy dokupić, a ja nie mam pojęcia jaki. Słyszałam w programie dziecięcym od ortopedy że materac jest bardzo ważny i powinien być dobrej jakości. Nie piankowy. Z kolei znajome matki mówią że niekoniecznie trzeba na nie wydawać kupę kasy. I nie wiem co dalej z tym zrobić. Może któraś z Was ma na ten temat jakąś opinię...
 
Kegle Jedo Fyn 3- Ja jakiś czas temu, jak pokazała mi ten wózek Misia to byłam na niego napalona, prawie się zdecydowałam, tylko miałam obawy jak się sprawdzi na nierównościach. Bo chodniki mam równiutkie, nowe, ale nie chcę rezygnować ze spacerów do lasu itp. a tam byłoby już gorzej. No i zostałam przy zwykłej Bartatinie.

Co do materacyków to wcześniej Dziewczyny już o tym pisały. Poszukałam i znalazłam ;-): od strony 74 się zaczyna https://www.babyboom.pl/forum/sierpien-2008-f185/zakupy-14636/index74.html.

Ja tak jak już wtedy pisałam- kupuję materac gryczano-kokosowy. A piankowego to bym nie kupiła napewno. Na taki gryczano-kokosowy trzeba dać około 80-90zł chyba (nie wiem dokładnie bo ja mam już w zestawie z łóżeczkiem) ale za to prędzej będę spokojna o plecki swej Córuni. Sądzę że na materacyku nie ma co oszczędzać.
 
asioczek wielkie dzięki nie wiem czy tak ale cosik sie pokazało




MOże mi się udało????????
 
Ostatnia edycja:
Galareciu oba foteliki są ładne, ja mogę ci polecić z czystym sumieniem taki:
4BABY DELUX - FOTELIK 0-13KG WYSYŁKA 0 zł !!! (359449742) - Aukcje internetowe Allegro
Widziałam na żywo, siostra kupiła, ma roczną gwarancję producenta, śliczny milusi materiał i wysyłka gratis, ja jak nie odda mi ciotka męża to kupię właśnie taki. Chba jak sie nie mylę Bastra takie 2 kupiła
Kegle ja kupiłam ten kokosowo-piankowo-gryczany bo jakoś najbardziej polecany (znaczy był gratis do łóżeczka) bo sam kokos to chyba do gdzieś około 6 miesięcy, a tak ma sie 2 strony i można po prostu przewrócić, za taki w 100zł się wyrobisz, ale będzie na długo
Evciu to jakie łóżeczko wybrałaś??
Izoldzia śliczne rzeczy, ja niestety muszę w niebieskich przebierać ;-)

A co do pościeli to zamówiłam tą, najtańszy zestaw z takimi elementami jaki mi się udało znaleźć na allegro (u mnie bym za taki ponad 200zł zapłaciła jak nic):
POŚCIEL 10-el.120x90 cm.SUPER12 WZORÓW- PROMOCJA (372014599) - Aukcje internetowe Allegro
To ta w żyrafki, jest śliczna polecam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Izoldzia udało się. To różowe body z falbanką przesłodkie.

Odnośnie materacyków ja mam kokos-pianka-kokos jeszcze po Majce po półtora roku użytkowania brak śladów zużycia. Istptne jest aby pokrowiec można było zdjąć czasami przepranie się przyda.

Evciu na początek mniejsze butelki takie 150ml są lepsze. Maluszek pije po 90-100ml mleka i tyle samo herbatek.
Butelek Lovi nie znam Canpol 2 lata temu miał strasznie złą opinię ze względu na przeciekanie.
 
Do góry