reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Ilonka i Galarecia - super ciuszki :tak:gratuluję zakupów !!!
Ja wczoraj kupiłam tak zwane turystyczne przybory do higieny ( malutkie jak próbki ) mydło w płynie , szampon, odżywka , pasta -szczoteczka itp.Już powoli kompletuję torbę do szpitala.
 
reklama
Ilonka Galarecia same cudowności uwielbiam oglądać co kupujecie dziewczyny :)
Uważam ze nie ma się co przejmować że się ubrań nie kupuje w Smyku ja kupuje w ciuchach i są jak nowe a ładniejsze niż w smyku :-p Nie mam zamiaru wydawać majątku i płacić 30zł za jeden mały ciuszek skoro dziecko szybko wyrasta. Mam troche nowych ubranek i troche z angielskich ciuszków i jstem bardzo zadowolona i z zakupu i z ceny :D
Oststnio kupiłam dresik który kosztował niecałe 10 zł a podobny widziałm w sklepie za 54 zł oczywiście ten mój jest o wiele lepszej jakości. I jak tu się nie skusić :confused: Naprawde niektóre ceny tych malych ubranek to mnie przerażają nie powinno to tyle kosztować.

Galarecia mama ma racje nie potrzeba kupować zbyt dużo ubranek ale i zbyt mało też nie bo przecież dzidzia musi mieć w czym chodzić a ja np nie ma zamiaru robić prania co 5 minut tylko raz w tygodniu. Tak też powiedziałam mojej mamie która też się za głowe łapie jak widzi ile ja tego kupuje a mnie się wydaje że tego aż tak dużo nie ma :-)

to pochwale się dresikiem :)
zd10.JPG
 
Ostatnia edycja:
Witam i ponawiam pytanie o wozek Quinny Speedi SXhttp://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=368200706 i drugi wozek Casualplay S6http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=371213309Czy znacie te wózki, czy mają opinie dobrych i czy najwazniejsze nie mają za malych gondoli? Bo jakos tak mi sie wydaje,szczegolnie Quinny.
 
nela - ja oglądałam oba te wózki niedawno, speedy jest lżejszy i lepiej się prowadzi, ma też bardzo dobre opinie w necie, casualplay mnie rozczarował, no ale to tylko moja opinia, z dzidzią nie używałam, więc bardzo subiektywna. Ja rozważam teraz właśnie quinny speedy lub buzz.
 
nela Quinny ma moja siostra i miała przyjaciółka obie zadowolone z wózka. Quinny za dużej gondoli nie ma obie szybko się na spacerówkę przeniosły.
Play'a nie widziałam, znam tylko fotelik pasujący do wózka Mutsy i jest dla mnie genialny.
 
Dziekuje Jussti i Asioczek za opinie. Wolalabym czterokolowca, a jest nim tylko Casualplay, ktory Cie rozczarowal Jussti. Hmm..czekam na dalsze sądy na temat tych wozkow.Chyba, ze jakis podobny ma ktoras z Was na oku:/
 
Może Jane Carrera lub Nomad? Mi się podoba i jest leciutki.
Ja wybiorę chyba Buzza 4 kołowego, gondolka jest taka jak w Speedy, ale spacerówka jest kubełkowa.
 
Galarecia przesadzać nie ma co, ale w coś ubrać tez trzeba czas,i zdarza sie ze po kilka razy na dzień sie przebiera, bo to się uleje, a to coś z pampersika wycieknie, a to się mleczko wyleje i ja wolę tak jak Misia lepiej mieć na zmianę niż prać co 2 dni (moja mama mówi ze tak robiła, czasami nawet codziennie)
A co do wózków to sie nie znam więc sie na ich temat nie będę udzielać :)
 
Galarecia moja mama tez mi mówiła po co tyle ciuszkow tylko chyba nie pamietala ze malucha i 4 razy dziennie trzeba przebrac, bo to uleje, a to przesika pieluche a to pampersowa zawartosc przeleje. A ze pranie i prasowanie pojedynczych sztuk nie zawsze sie oplaca zapasowe ciuszki miec nalezy.
 
reklama
Galarecia, Ilonka piekne ciuszki :-):-D
Misia szalowy dresik:-)
Pewnie, ze trzeba sie zaopatrzyc w kilka zmian, bo rozne sa przypadki, ale tez niew arto nakupowac niewiadomo ile tego samego rozmiaru i potem wcale z tego nie korzystac, bo dziecko bedzie szybko wyrastac.
Mam kolerzanke, ktora nakupowala ciuszkow mnostwo. Zreszta urodzila dziewczynke, wiec same rozmumiecie ile tych pieknych rzeczy jest dla dziewczynek. Oczywiscie poodrywala metki, poprala, poprasowala, a potem wcale z nich nie skorzystala, bo Mela szybko rosla. A teraz jest znow w ciazy, ale bedzie miala chlopaka, wiec znow nie skorzysta. Tak wiec trzeba tak wyposrodkowac, oczywiscie od przybytu glowa nie boli.:-);-)
 
Do góry