reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Dziewczyny u mnie była świerza dostawa ubranek dziecięcy jak poszłam do sklepu to nie było mnie 3 godziny :) Nakupowałam rzeczy od 0-9miesiąca ale oczywiście nie znam jescze płci więc miałam trudności z powstrzymaniem się od kupna niektórych rzeczy typu różowe sukieneczki czy spodenki z samolotem no ale jakoś się udało.

Kupiłam
8 par pajacyków
10par bodów
1 koszulke
5 par spodenek
buciki
2pary skarpetek
2pary łapek

za wszystko zapłaciłam 95 zł
Później wkleje zdjęcia. Jestem szczęśliwa i zadowolona z zakupów :)

Zapomniałam napisać że kupiłam spodenki z żyrafką :D
 
reklama
niunia śliczne ubranko jak to mówią pierwsze koty za płoty teraz się rozkręcisz z zakupami i nie będziesz mogła przestć :) :D
 
ahh te żyrafy.. Czyżby to się zaczęło od mojego body?? Żyrafkowa mania??:-D:-);-)

Mam nadzieję że i ja się będę mogła jutro pochwalić czymś nowym dla maluszka..:tak:
 
Galareciu, zyrafki zawsze mi sie podobaly,na allegro jest sprzedajacy z posciela w ukochany wzor: zyrafki na ekri tle. Ale odkad dowiedzielismy sie ze znajomi z Warszawy nazwali swojego syna Żyraf- i to ponoć jest bardzo popularne imie to mamy z Ł. niezly ubaw i żyrafki nas rozbrajają. kupiłam zreszta materiał na pościel: żyrafki na błękitnym tle:-p

A to moj dzisiejszy nabytek, chyba mam malego swira ze zwierzatkami:p
 
Witam!
Misiu koniecznie wstaw fotki
Niunia pierwsze ubranko prześliczne
Saly słodkie buciki

A ja dziś zaszalałam na chłopięco :-):

Pajacyki na rozm 62:
img0485jb7.jpg


Cieplejsze bluzy, Cherokee (dwustronna) i GAP:
img0486pe5.jpg


Koszulki:
img0487xf3.jpg


A tu coś dla malucha na rozm 56:
img0488kf9.jpg


A tu ogrodniczki z dinem i sweterek bez rękawków z Cherokee:
img0489ho3.jpg


A tu coś na zimniejsze dnie, kamizelka z NEXT i kurteczka z puszkiem z Cheerokee:
img0490gi3.jpg


Na zielono (koszulka jeszcze z metką - Cherooke)
img0491ak9.jpg


Dresy:
img0492vx4.jpg


A tu mniejsze różności:
img0493yg7.jpg


Ochraniacz na szczebelki:
img0494nn6.jpg


A tu coś na lato dla mamusi, stroje kąpielowe na brzuszek i bez brzuszka (tylko za bardzo flesz rozświetlił, tak to kolory granat i czarny):
img0495pn8.jpg


Jestem bardzo zadowolona z zakupów :-D, opłacało się wstać o 9:00
Ps za wszystko zapłaciłam: UWAGA!!! 70zł :tak:
 
Ona_mika śliczne rzeczy, pajacyki słodkie - uwielbiam w każdej postaci :), extra bluzy z kapturem i spodenki widze że też poszalałaś :D ale twoja dzidzia będzie śliczna. Stroje kąpielowe na lato rewelacja. Ciekawe w czym ja wyjde chyba nie w moim bikini hehe.

Nalia rzeczy z Disneya są śliczne a ja mam słabość do kubusia puchatka będzie wisiał jego obrazek nad łóżeczkiem mojej dzidzi :)

Saly buciki super dzidzia będzie się bawić nóżkami :)

Ok to ja wklejam moje wczorajsze zakupy różne - rozmiary od 0-9msc

body
u15.JPG


pajace
u16.JPG


spodenki, ogrodniczki z żyrafką :)
u17.JPG


i jeszcze coś :)
u18.JPG
 
Patrzę u dziewczyn też udane zakupy, ja swoje już chyba z 5 razy przeglądałam :)
Nalia śliczny komplecik, a rękawiczki i buciki słodziutkie i aż szok ze tylko 5zł
Misia śliczności, patrze też szalejesz z bodziakami i pajacami ja to już mam tego mnóstwo, widzę ze na chłopczyka jesteś ustawiona :)
 
reklama
Ona_mika stwierdziłam że łatwiej ubrać dziewczynke w spodnie niż chłopczyka w sukienke dlatego tak kupuje :) Ja też moje ubranka przekładm oglądam aż stwierdziłam że nic z nich nie zostanie niedługo hehe
 
Do góry