reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Jestem w szoku ta lista Asioczek, ile to rzeczy trzeba miec przygotowanych.:szok:
Ja chyba nie bede musial brac wszystkiego, bo tutaj w szpitalach wszystko sie dostaje od jednorazowych majtek po koszule i szlafrok, podlklady, reczniki. Jedynie to przybory osobiste, a jak i takich ktos nie ma to daja szczoteczke, paste, mydlo, grzebien. :baffled:
 
reklama
agat, saly śliczne ubranka i akcesoria :-) Ja też ostatnio kupiłam szczotke, termometr, zestaw do paznokci, ceratki na łóżeczko wszystko z Canpol babies - bardzo fajne oraz 10szt pieluch tetrowych (mam nadzieje że tyle starczy) oraz wkładki laktacyjne bella mamma (bardzo fajne - 30szt 8 zł, bawełniane, anatomiczny kształt, przylepiec do biustonsza aby się nie przesuwały) jak dla mne super.

asioczek super lista niedługo będziemy się pakować czas tak szybko leci :-)
 
Saly śliczne ubranka
Asioczek ty to normalnie jesteś niezawodna :), dzięki tobie to wizja macierzyństwa jest coraz jaśniejsza
 
Asioczek naprawdę super. Ja bym jeszcze dodała małą plastikową miseczkę - do Tantum Rosa. ja nie miałam i po porodzie mężuś mi przyniósł - co za ulga takie kilka minut posiadówki w chłodnej wodzie.... i z innej beczki - jeżli ktoś słodzi herbatkę to cukier - bo w szpitalu nie dają. Ja dla Emki wzięłam chusteczki nawilżane i kilka pieluch tertowych.
Jak mi się coś przypomni to napiszę.:-)
 
Asioczek, super lista, ja sobie przekleilam do worda i zapisalam na kompie:-D potem jak sie bedziemy juz na dobre szykowac do porodu, mozna by ja jeszcze gdzies podwiesic na watku w widocznym miejscu, zeby nie szukac za bardzo;)
dziewuszki, sliczne zakupy:) ja w zeszlym tygodniu kupilam dopiero pierwsze body i pare skarpeteczek... dopiero sie rozkrece;-)
 
Hejka,
Właśnie przeczytałam wątek - jestem pod wrażeniem zaawansowania waszych zakupów:) Są naprawde śliczne:-)
Ja z ciszkami się wstrzymuję - mam dużo po Zuzi no i czekam na wiadomość kto mi w brzuszku siedzi.
Tymczasem mogę polecić następujący wózek dla oszczędnych mam, które lubią klasykę. Mi się bardzo podobają wózki Emmaliunga "Smart", ale mnie nie było stać więc kupiłam sobie taki...wzorowany na powyższym modelu.
Zuzka użytkuje go od ponad roku i jestem zadowolona...
W
 
Galerecia fajne ciuszki, najbardziej podoba mi się body z żyrafką:-)

Saly i Misia widzę że już się zabrałyście za kupno drobiazgów do higieny maluszka, może tez już się zacznę za takimi rozglądać.

Asioczek - dłuuuuuuuuga ta lista, w moja torbę to wszystko się raczej nie zmieści, trzeba poszukać większej.
 
reklama
kasiek 121, Nalia no mi też się najbardziej to body podoba. Dzidzia je dostała już w ferie (w lutym) od mojej dobrej koleżanki, bo ona baaardzo lubi dzieci i powiedziała że będzie kupować mojej dzidzi ubranka jak tylko będzie mogła:-) Wiem że bylo ono kupowane w smyku i kosztowało ok15-20zł.. Ale to bawełna i na dodatek bardzo ładny wzór, więc nawet mi by nie było szkoda tych pieniędzy.
 
Do góry