reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

W mojej szafie maluszkowej to sporo mam różowych rzeczy, ale sukieneczek nigdy nie kupowałam, ale póki małe to można i w różowe :p tylko nie do przesady
 
reklama
A to nasz dzisiejszy zakup :-D
 

Załączniki

  • Zdjęcie0011.jpg
    Zdjęcie0011.jpg
    50 KB · Wyświetleń: 31
Zgodnie z obietnicą załączam zdjęcia- na razie zakupów zrobionych przeze mnie. Te zrobione przez mamę to 4 wielkie wory- więc pewnie trochę potrwa fotografowanie:-D
Ratunku- jak załączyć zdjęcia z komputera????
 
No więc dumny tatuś (mój G.) wiedząc już że będzie miał synka szukał raczej rzeczy w kolorze niebieskim.. Na początku więc kupił buteleczkę o której juz dawno była mowa..
Zobacz załącznik 73441
Póżniej rozglądaliśmy się za kocykami i róznymi innymi rzeczami ale nie znaleźliśmy nic ładnego. Poszliśmy robić więc zakupy do domu (spożywcze). Gdy już wszystko wzięliśmy wróciliśmy się jeszcze raz do rzeczy dla niemowląt. Mieliśmy już w sumie wychodzić ze sklepu gdy zobaczyłam mała wyprawkę (body, czapeczka, buciki, łapki i śliniaczek). Pokazałam to mojemu G. On jak to zobaczył to odrazu powiedział że to bierze dla synka i koniec kropka (a była to ostatnia niebieska wyprawka, reszta została różowych)..
Zobacz załącznik 73442
Zobacz załącznik 73443

No i wkleję wam jeszcze zdjęcia moich paru rzeczy z dzieciństwa, które znalazła ostatnio moja mama..
Zobacz załącznik 73444
Zobacz załącznik 73445
 
Brandy łapki śliczne :-) teraz musisz dokupić reszte :tak:

Galarecia ubranka super a ta wyprawka jest cudna dobrze że kupiliście :-)

ewcik no no ubranka bardzo ładne. Śuper kurteczki biała niebieska i dżinsowa same śliczności
 
ewcik71 jej.. śliczne te ubranka są.. Aż zazdroszczę tak udanych zakupów.

Ona_mika kurteczka z puszkiem cudowna.

misia26 najbardziej to mi się chyba pajacyki podobają z Twoich zakupów, ale inne ubranka tez bardzo ładne.

Ale wy macie super gust:tak:
 
reklama
Misia- kurteczki kupowałam wszystkie na bazarku na Ursynowie- na używańcach- jedna - niebieska - całkiem nowa, pozostałe prawie nowe. Nawet metki mają nie sprane. Ceny od 10-15 zł za sztukę, więc stwierdziłam, że można poszaleć:laugh2:

Na razie ciuszki odpuszczam- bo chyba mam za dużo. Mamy też różowe- kupowane przez mamę, jak nie było jeszcze wiadomo kto mieszka w brzuszku, ale mój W stwierdził, że jak urodzę, to zostawimy te dziewczęce w szpitalu dla maluszków zostawianych przez mamy.
 
Do góry