reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
Misia- to jest ten bazarek "Na dołku"- nie wiem dokładnie jaka ulica- chyba przy Płaskowickiej????, ale nie wiem:( I w ostatniej alejce- tam przy budowie bloku- w soboty kobietka ma na stoliku ubranka, małe też się zdarzają, praktycznie nowe albo prawie nowe. Z tym, że ceny różne. Na przykład pajacyków z welurku u niej nie kupowałam, bo ma wcenie ok 30 zł, ale nieraz trafia jej sie pojedyńcze coś i w miarę tanie. Ja kupowałam więcej rzeczy, więc troszkę wytargowałam.
Moja mama natomiast robiła zakupy w centrum chińskim w Wólce Kosowskiej- i tam wyszło jej bardzo tanio. Z tym, że tam jest raczej hurt, więc trzeba więcej rzeczy kupić.
 
Z nudów pojechałam dzisiaj na zakupki no i zobaczcie co kupiłam..
pajacyk który kosztował 8zł. Wygląda jak nowy. Rozmiar chyba 68 albo coś takiego..
Zobacz załącznik 73517
kolejny pajacyk. Kosztował 9zł bo jest taki fajny mięciutki.. Rozmiar od 0 do 3m-ce
Zobacz załącznik 73518
kolejny pajacyk, (kupowany razem z body, obie rzeczy kosztowały niecałe 4zł) romiar 0-3m-ce
Zobacz załącznik 73519
kolejny pajacyk, cena niecałe 3zł. nie wiem jaki rozmiar..
Zobacz załącznik 73520
no i body białe które wygląda na całkiem nowe..
Zobacz załącznik 73521
 
Galarecia widze że się rozkręciłaś z zakupami i już idą na całego :) ale to dobrze bo jeszcze nam 4 miesiace zostały a tyle rzeczy do kupienia.

Ja dzisiaj też poszłam na zakupy i kupiłam dwie sukienki letnie i bluzke. Kupiłam jeszcze coś. Śliczne spodenki dla małej dziewczynki rozmiar 56 są jak nowe a kosztowały aż 6 zł tak mi się podobały że kupiłam i już :sorry2:
Narazie wszystko schnie więc pokaże później.
 
Galarecia- mama ma dobry gust, ale też i nie ma umiaru- jak pisałam wcześniej- mamy od niej 4 wielkie wory zakupów. Chyba babcia strasznie się nudzi i lubi wydawać kasę:-D. Po malutku będę robiła fotki i załączała.

Twoje ciuszki też są super:):) Ja czasem to tak sobie potrafię usiąśc, i oglądać, przekładać ubranka:):)
 
No ja tez czasami lubię zajrzeć do szafki z ubrankami dla małego i pooglądać. Jakoś tak się fajnie wtedy czuję. Fajną masz w takim razie mamę skoro tak się stara i kupuje tyle ubranek dla dzidzi. Szkoda że moja tak nie ma:-)
 
reklama
No to może cos z naszej szafy:

żyrafkowy komplet bydgoskich chłopaków (Ani Kubuś tez taki komplet posiada:) )



Lwia kurteczka:



Rampers:



Zestaw bodziaków po starszej siostrze:

 
Do góry