reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

A my wybralismy już wózek dla naszego maleństwa :))) to macralen MX3 :)))

mx3zestawminjm9.jpg
 
reklama
Ona_mika kompleciki śliczne ale powiem ci, że np ja z rożka przy urodzeniu Maciusia praktycznie nie korzystałam. Macio urodził się niby w listopadzie więc na dworku zimno ale w domku cieplutko i szkoda było mi go opatulać jeszcze w rożek i jeszcze ta "torba" przywiązywana do łóżeczka niby na pieluszki jak dla mnie mało przydatna a tylko ogranicza dostęp do łóżeczka. Reszta super choć słyszałam, że baldachim nie jest wskazany bo gromadzi się na nim niepotrzebny kurz - my nie kupowaliśmy.

jussti spodnie superowe - kupowałaś na necie??
 
Właśnie jussti fajne spodnie, a ile dałaś za nie, ja się zastanawiam nas spodniami z tego linku co pokazałam wczoraj.
Emi no właśnie muszę podliczyć jak to będzie kosztować oddzielnie kupić a jak jest w zestawie, bo poszewki wypełnienie oraz poszewka na ochronkę i wypełnienie to wszystko jest oddzielnie, mi rożek się przyda bo w domu raczej jest zimno, znaczy w bloku, oszczędzają na nas z paleniem.
Więc to co na pewno kupie to Pościel (poszewki+wypełnienie), ochronka + wypełnienie i rożek.
baldachim bardzo mi się podoba, słyszałam właśnie że nie praktyczny bo z tym kurzem.
Właśnie chcę się Was doradzić z tym wszystkim
 
Emi, Ona_mika - kupowałam w sklepie obok za 155zł, w necie mają za 159, no i chyba jeszcze dochodzi koszt przesyłki. Leżą superowo, właśnie je ubrałam, naprawdę polecam.
No i ten pas bawełniany jest szerokości 5cm a nie taki duży, bardziej mi to odpowiada na ciepłe
dni.
Długość odpowiednia na 175, mierzyłam też z bebefield, ale strasznie krótkie były, powiedziałabym, że na 165 cm wzrostu.
 
Nikula śliczna ta księga, a w środku te napisy są już, czy to samemu się uzupełnia??

Monika, ja tą księgę robiłam od podstaw, zamówiłam papier, zrobiłam projekt, napisałam teksty z koleżanką i umieściłam zdjęcia. Później poszłam do kolegi i mu powiedziałam żeby mi to w naturalną skórę oprawił. Więc on jeszcze mi na każdej kartce "dystanse" wklejał żeby jak wklei się zdjęcia się niezdeformowała i nieuwypukliła. Jest bardzo osobista. Bo wydana w 1 egzemplarzu. No i ma tyle kartek że do 18 lat można zdjęcia wz ważniejszych uroczystości wklejać :-)

Dlatego postanowiłam że teraz taką dla siebie robię, a tamtemu chłopcu brat się urodził i już mnie też poprosili żebym drugą dla brata zrobiła - więc robię od razu 2 :-)
 
To są moje dzisiejsze zakupy za 0,70gr hehe. Bodziaki firmy next oraz spodenki rozmiar 56

u1.JPG


u2.JPG

no tak a czmu to nie działa czytałam że tak się to robi hmmmm

Co zrobić aby zdjęcia się pokazały? Już wiem hihihi
 
idarnowska świetny wózek też bym taki kupiła szczególnie zalezy mi aby był neutralny ani różowy ani niebieski aby był dla następnych dzidziusiów bo mam nadzieje na jednym się nie skończy :-D

Ona_mika ja jednak będę kupować baldachim nad łóżeczko bo baaaaaaaardzo mi się podoba a kurzy się jak wszystko dookoła. najwyżej raz w tygodniu będę prać.

jussti extra spodnie i ja jutro lece sobie kupić jakieś ciążóweczki.
 
reklama
jussti - spodnie prześliczne, gratuluję gustu.

nikula - po raz kolejny uznanie z powodu księgi, robi wrażenie!

idarnowska - wózek wygląda nieźle. I taki kolor właśnie wybraliście?
 
Do góry