reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Amandia śliczne te rzeczy.
Emi właśnie ja wolę już teraz pod takim względem jak ty oraz finansowym robić maluszkowi zakupy bo później to niewyróbka i jakoś nie wyobrażam sobie na raz wychodzić z Second-Hand ' u z 3 reklamówkami.
Siostra za tydzień przyjeżdża i razem pójdziemy na tajne zakupy maluszkowe
 
reklama
To pora na mnie i pierwsze zakupy:) W rozmiarze 62. Kolorki oczywiście neutralne. Ale mój mąż mówi: "chłopcy nie noszą takich falbanek pod szyją":))) Ale to tylko jeden takie kaftanik:)










 
No Sylwuś, ciuszki rewelacja, śliczne są i w pełni uniwersalne. Gratuluje udanych łowów:tak:
 
Ja wygnalam omc meza z komody , o dziwo zrobil to chetnie. Mamy taka 3 szufladowa komode z Ikei, dosc duza i tam zamierzamy urzadzic schowek dla malucha, a na duzy blat dac przewijak i koszyk wiklinowy z potrzebnymi kosmetykami. To jedyne wyjscie w naszym ogromnym mieszkanku( 25 metrow kwadratowych)
 
Sylwia śliczny nabytek Kolorki cudne Ja też kupuję to najmniejsze 62 bo wiem z doświadczenia innych mam że 56 czasami nawet się nie nałoży lub np tylko tydzień, więc kupiłam 2 nowe rzeczy i ze 3 używane, myślę że na razie starczy już. Dam siostrze jak wcześniej będzie rodzic później odda dla mnie. Myślę tak trochę ekonomicznie :) Ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

Znalazłam sklep z ubraniami ciążowymi, a mianowicie z jeansami, szczuplutkie mamusie tez coś na siebie znajdą bo jest nawet rozmiar 32, zresztą same popatrzcie:
JEANSY CI
 
Ja nie mogę się doczekać kiedy poznam płeć maluszka wtedy chociaż kilka ciuszków kupię, resztę już mam więc tylko zakupy dla przyjemności. Na razie zaczęłam kupować rzeczy na wiosnę dla Maja ale jej rzeczy już takie wielkie :)

Amandia piękne zdobycze.

Ona_milka - mąż siostry może liczy że za nich zrobicie wyprawkę !!
 
Dlaczegotak - ja będę miała taki album dla dziecka
ten robiłam dla syna koleżanki, więc mam już całą makietę i przerobię go dla siebie :-)








 
reklama
Ale macie dziewczyny szczęście w sklepach z odzieżą używaną ja chyba dzisiaj polece zobacze co umnie jest ciekawego.
Amandia ale ci się trafiło z tą karuzelą jest śliczna a jakie świetne buciki :-)
SylwiaZG śliczne ubranka uwielbiam bodziaki jestem chora na ich punkcie :tak:

Dlaczegotak ten album jest świetny:shocked2: ja też musze coą takiego zakupić będzie fajna pamiątka :-)
 
Do góry