reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

ja dzis kupilam dla Kubusia Huberta kilka par slodkich skarpetek, dwie bary bodziakow, bluzeczke... ale bedzie model... juz go widze:-D
pozniej wstawie zdjecia razem z wczorajszym nabytkiem
 
reklama
jussti jeansy super!!! Ale ja bym się bałą zamawiać przez neta, Ty miałaś o tyle dobrze ze poszłaś do sklepu i przymierzyłaś i o to chodzi!!! Ja to miałam i mam problem ze sodniami na siebie - wszystkie praktyczni odstają w pasie pomimo tego ze poza tym leżą idealnie i zawsze mam problem, teraz myślę że się to zmieni :)
nikula księga jest suuuuuuper na pewno najbardziej spodoba sie Saly bo ona historii uczy a ta ksiąga taka "ponadwiekowa". Ja zamierzam kupić album na zdjęcia takie wlejane i zrobić coś podobnego zeby można było podpisaywać i wklejać zdjęcia.
Ona_Mika ja nad tym kompletem pościeliteż sie zastanawiałam ale doszłam do wniosku że nie wiadomo jakiej jakości jest materiał z jakiego jest ta pościel zrobiona a podejżewam że z kiepskiej. Sama postanowiłam latam po ciuchlandach i szukać takiej pościeli dla dorosłych która ma fajny wzór i jest z dobrek jakościowo tkaniny, to zawsze można uszyć poszewki na podusię i kołderkę i jeszcze materiału zostanie. Wczoraj kupiłam super ogromną poszwę i ma bardzo dobrą mięciutką bawełnę, wcale nie zniszczona i super wzór taki morki w koła. Moja mama ma maszynę i będzie szyć, więc odpuściłąm sobie ten komplet i jakos sama pokombinuję żeby taniej było. Wypełnienie też lepiej kupić w sklepie jakies antyalergiczne na wszelki wypadek bo nie wiadomo jakie dadza w takim komplecie na allegro.
misia bodziaki super i spodenki też, widzę że i Ty zaopatrujesz się ciuchlndach jak ja ;)
baldachim mi też sie on strasznie podoba. Też słyszałam że to składowisko kurzu, ale lepiej zeby kurz osiadał na baldachimie niż bezpośrednio na dziecku, zresztą uważam że przed słońcem to super ochrona (rodzimy w lecie) i trochę wycisza. Ja jestem za bo bardzo mi się podoba i już.

Wanienkę mi dzisiaj kurier przysłał i jest suuuuuuuuuuuuper!!! Bardzo jestem zadowolona. Stelaż fajny, wanienka iękna z fajnymi profilowaniami i takim mini termometrem oraz wskaźnikiem poziou wody. Wanienka ma dwa profilowania, dla dziecka od 0-6miesięcy i z drugiej strony dla dziecka od 6-12miesięcy. N skraju wanny można sobie siąść obok albo przynieść krzesełko i kąpanie bez stania!!! Dodatkowo jest korek i można spuścić łatwo wodę z wanienki bezpośrednio do wanny. Są też profilowania na wydełko i myjkę. Zresztą oceńce same, to sa zdjęcia zrobione jak zamontowałąm wnienkę w swojej łzience na wannie:

wanienka1mc5.jpg


wanienka3xh4.jpg


wanienka4bk2.jpg
 
A oto moje dzisiejsze i wczorajsze zakupy:

Kamizelka i bolerko:
img0389hu4.jpg


Komplecik na 0-3 msca:
img0390io5.jpg


Body różowe firmy GAP z malutkim misiem:
img0391we1.jpg


Białe bodziaki:
img0392ch5.jpg


Bluzeczki:
img0393fp9.jpg


Spodnie na 0-3 miesiąca
img0394ek0.jpg


Ogrodniczki:
img0396tu2.jpg


Bluzy:
img0397hw1.jpg


Pajacyk Octopus z przodu i z tyłu, rozm 74:
img0398ge7.jpg

img0399zq6.jpg


Pajacyki:
img0400qi2.jpg


Razem 22 ubranka, a zapłaciłam za wszystko 49zł
 
Ani wklejaj wklejaj, chętnie pooglądamy, takie maluszkowe rzeczy to wiele radości. Później jeszcze wkleję nowe ubranka
 
Ona mika racja!!! Tak jak kiedys ciagle kupowalabym dla siebie tak teraz w ogole nie wchodze do sklepow z ciuchami dla mnie bo mnie nie interesuja:-) tylko dla malenstwa!!jak tak pojdzie przez kolejne kilka miesiecy to wyprawka bedzie niezla!!!
Asioczek - musze odkopac Twoja liste!!!
 
reklama
Ona_Mika śpioszki z ośmiornicą mnie po prostu "rozwaliły" :-D:-D:-D:-):-):-) Widzę że też zaczynasz regularne zakupy w naszym ulubionym typie sklepów ;-)
Ania ja kupowałam u tego sprzedawcy:
wanienka - OKBABY wanienka ONDA kolory FLASH nowość !!!!!!! (324979551) - Aukcje internetowe Allegro
stelaża nie ma na razie wystawionego takiego na wannę, ma tylko taki stojący ale na prośbę w mail'u napewno wystawi bo kobietka jest bardzo kontaktowa. Wzięłam opcję wysyłki kurierem i jestem zadowolona bo szybko i dobrze zapakoane. Dorzuciałm sobei jeszcze pieluszki tetrowe ale Ty mozsz sobie też coś innego wybrać bo ma dużo fajnych rzeczach na aukcji i za przesyłkę zapłacisz raz.
 
Do góry