reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Justynko (moja imienniczko zresztą:-)) śliczny ten pokoik. Moja Emilka będzie miała na taką zieleń pomalowane ściany a mebelki w kolorze jabłoni. Ja bardzo lubię takie jasne wiosenne kolorki w dziecinnych pokojach. Jak Emcia miała się urodzić to wyobraźcie sobie ze nawet jednego rózowego ubranka jej nie kupiłam - miała sporo żółtych, kiwi,trochę białych,czerwonych, beżowych i każdy myślał że to chłopak :baffled:. Te róże w sklepach dziecięcych są jak dla mnie wręcz przytłaczające. Jak dziewczynka to różowy - bleee.
 
reklama
To ile tych Justyn jest?? Bo ja też Jusryna :)
Kupiłam dziś na allegro wanienkę wraz z takim stelażem do mocowania na zwykłej wannie
ondahw0.jpg

Moja wanienka jest taka własnie (więc innego koloru niż ta na górze
onda1bc2.jpg


Kupiłam też takie śliczne pieluszki tetrowe niebieskie (bezpieczniejszy kolor ;))

pieluszkiup8.jpg


Wiadomo tetra to tetra a że jeden koszt wysyłki to wzięłam je też.
Dostałam wypłatę to poszalałam na allegro trochę. Za miesiąc też coś kupię (wtedy już płeć będzie znana mam nadzieję)
 
A tą wanienkę co wzięłam to widziałam w realu w jednym ze sklepów Smyk i jest naprawde super, ma bardzo fajne profilowanie, polecam. Jak przesyłka przyjdzie to zrobię Wam jeszcze zdjęcia w realu
 
Amandia - Ale cudna wanienka, daj proszę link do aukcji :tak:
Zielona super, pasowałaby do mojej łazienki
Dziewczynki super, że też się Wam podobają takie kolorki jak mi, myslałam, że mam jakiś wypaczony gust :-p:-D
 
Amandia potwierdzam wanienka praktyczna i fajna. Jak my kupowaliśmy nie było opcji ze stelażem to nam znajony stolarz stelaż dorobił. W domu wrzuce kilka fotek Maja w wannie :) zakup trafiony :)
 
Wanienka faktycznie superowa tylko zastanawiam się czy wygodnie będzie się tak schylać nad wanną jeszcze do tej wanienki... jak myślicie?
 
Emi z praktyki wiem, że jest wygodnie. W praktyce jak maluch dłużej się pluska jak jest starszy możesz usiąść na skraju wanny i wtedy z maluchem się bawić. Takie ustawienie wanny ma swój dodatkowy plus nie musisz wanny napełnionej wodą nigdzie przenosić, wodę wylewasz poprzez wężyk/korek bezpośrednio do wanny.
 
Amandia - niezły zakup wanienkowy! Mój mąż twierdzi, że powinniśmy postawić właśnie na coś takiego... no i niebieskie pasujące do mojej łazienki są:) A nie wiesz, czy one są na tyle uniwersalne, że pasują do każdej wanny?
Chyba zaraz spróbuje wyszukać na Allegro i poczytać:)

Już doczytałam, stelaż kupuje się osobno i podobno jest uniwersalny, także do trójkątnych wanien. Ale przemyślałam raz jeszcze i chyba praktyczniej dla nas postawić na taką łazienkową komodę z półeczkami i opuszczanym przewijakiem.

jussti - zielone mebelki - super!
 
reklama
Jussti - słodziutkie te ubranka !! Mebelki też sliczne !! Łóżeczko z opcją kołyski to strzał w dziesiątkę !!
Amandia - bardzo ładna ta wanienka.Ja niestety jak na razie mam skończoną jedną łazienkę z prysznicem,więc w łaski wróci wanienka w której kąpałam Krzysia.Ale do końca jeszcze nie wiem jak to rozwiązać,bo na podłodze będzie mi niewygodnie a nie mam żadnego stabilnego mebla,na który mogłabym wanienke postawić.To jedyna niedogodnośc jaka nas czeka...
 
Do góry